Що потрібно, аби різдвяний концерт чи ярмарок або новорічний корпоративний івент були успішними? Звісно, це і вдала локація, і тайм-менджмент, і подарунки, і багато інших організаційних моментів. Ми ж як фахівці кабельної галузі хочемо звернути увагу на важливість вибору правильних кабелів, аби технічне обладнання працювало надійно та безперебійно!

Наприклад, гнучкий гумовий кабель TITANEX від NEXANS (Франція) якнайкраще підходить для громадських місць і тимчасових заходів, як от концерти та фестивалі, де кабель часто прокладають прямо на землі без захисту.

Він є одним із найнадійніших гумових кабелів для використання як усередині, так і на вулиці. А випробування довели його чудову стійкість до вібрації та стирання - кабель було протестовано на витримку в 5 разів більш як 30 000 безперервних циклів (специфікація AG3).

Він гнучкий та зручний в роботі, стійкий до механічного впливу, мастил, води та хімікатів. TITANEX можна прокладати в кабельних лотках та каналах, або кріпити до стін. А завдяки стійкості до UV-променів кабель чудово себе почуває і на відкритому повітрі без додаткового захисту.

Якщо ж вам потрібен кабель, що витримає морозну погоду, оберіть TITANEX® PREMIUM, адже він має властивости кабелів H07BB-F для використання в екстремальних холодних умовах. Тож витримає прохолоду аж до -50˚C (випробування на холодне згинання та випробування на еластичність матеріалу при -50°C відповідно до стандарту EN 60811-1.4).

Ось деякі з його технічних характеристик:

  • LSOH: У разі пожежі оболонка кабелю забезпечує низькі виділення диму та відсутність їдких газів. Полегшує евакуацію людей і знижує ризик корозії обладнання.
  • Вогнестійкий: NF C 32070 C2; IEC 60332-1
  • Відсутність їдких або забруднювальних речовин: AF3
  • Стійкість до ударів: AG2

А ще TITANEX® PREMIUM можна постійно занурювати під воду на глибину понад 10 м. Цей кабель також може використовуватися інтенсивно у присутності води, особливо прісної – до 40°C. До речі, саме така характеристика як водонепроникність часто використовується для розрізнення гумових кабелів типу H07RN-F. Дізнатися про неї можна тут.

Докладно про всі технічні характеристики кабелів H07RN-F Titanex та Titanex Premium від NEXANS читайте у нашій публікації. А про різні типи гумових кабелів в асортименті MARDAL CABLES можна дізнатися ось за цим посиланням.

Якщо ж ви досі вагаєтесь, який кабель обрати для заходу (і не обов'язково новорічного), наші фахівці допоможуть з вибором, що відповідатиме всім вашим вимогам. Звертайтеся й оцініть наші можливості та експертизу!