0

H05VV5-F

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Контрольний неекранований кабель з підвищеною стійкістю до мастил H05VV5-F.  Гнучкий кабель живлення, кабель управління процесами і контрольно-вимірювальних приладів для промислового середовища для застосування всередині приміщень. Кабель стійкий до більшості поширених хімікатів, масла та жиру.

Уніфікація методу маркування кабелів і проводів за допомогою гармонізованих стандартів була впроваджена, щоб полегшити ідентифікації доступної на ринку продукції. 

Виробники кабелів та проводів найчастіше маркували продукцію, в основному, спираючись на національні стандарти та чіткі системи або схеми маркування продукції, що містяться в них. Таке рішення виправдовувало себе на внутрішньому ринку, але створювало значні перешкоди для вільної зовнішньої торгівлі. 

Гармонізована система маркування кабелів та проводів була введена Європейським комітетом з електротехнічної стандартизації (CENELEC), який підтримує Європейський економічний простір. Система класифікації міститься в документі PN-HD 361 S3 „Класифікація проводів і кабелів”, в якому чітко визначено порядок маркування кабелів і проводів з номінальною напругою до 450/750В. Маркування кабелів поділено на кілька частин з урахуванням основних властивостей кабелю з дотриманням їх послідовності.

Визначення зв’язку з гармонізованим стандартом: H - кабель виготовлений відповідно до гармонізованого стандарту

Номінальна напруга: 05 - напруга 300/500В

Матеріал ізоляції: V - полівінілхлорид (ПВХ)

Зовнішня оболонка: V5 - спеціальний маслостійкий полівінілхлорид

Будова жили: F - гнучка для кабелів (клас 5).

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.