MENNEKES розширили лінійку настінних розеток DUO моделлю DUOi, яка оснащена світлодіодним індикатором напруги.

Він розташований на видному місці над вимикачем і показує поточний стан пристрою в електромережі до 3 фаз. Таким чином, ви завжди бачите перед собою робочий стан розетки DUOi. Коли розетка увімкнена і працює в нормальному робочому режимі, індикатор світиться зеленим кольором. Коли розетка вимикається або виникає помилка, індикатор гасне - що дозволяє швидко реагувати та оперативно розв'язувати будь-які проблеми.

Нагадаємо, що корпуси всіх настінних розеток лінійки DUO виготовлено з високоякісного пластику. Вони доступні з матеріалу на вибір: інженерного термопласту або пластику, стійкого до хімічного впливу. Пластмаси, що використовуються у виробництві розеток, стійкі до розривів і ударів, мають високу електроізоляцію та непроникні для тепла та холоду. Спеціальний пластик також забезпечує захист від агресивних речовин, як от хімікати, масла, жири, луги та солона вода.

Залежно від версії розетки мають захист від проникнення IP44 або IP67 і спінені ущільнення. Це надійно захищає їх від бризок води, пилу, проникнення дрібних сторонніх тіл і води.

Очікуємо на вихід новинки DUOi у широкий загал. Поки ж пропонуємо переглянути можливі варіанти розеток з відключенням - у нашому веб-шопі у розділі "Розетки СЕЕ з відключенням"!