Відновлювана енергія набуває все більшого значення. Адже лише за один день сонце забезпечує Землю енергією в 3000 разів більше, ніж нам потрібно, що робить його невичерпним джерелом енергії.

Енергія, що випромінюється сонцем, становить від 850 до 1,200 кВт-год/м² на рік, залежно від місця розташування. Чим ближче до екватора, тим більше енергії випромінюється.

Безпечна та екологічно чиста енергія необхідна на всіх фронтах. За понад 10 останніх років зросло виробництво сонячної енергії у всьому світі, а щорічний приріст нових установок сягає понад 100 ГВт. І ця тенденція прямує по висхідній.

Чому HENSEL?

Ось уже 90 років HENSEL є надійним і високоякісним виробником продукції для електромонтажу та розподілу електроенергії. Ті, хто використовує рішення компанії, знають, що можуть розраховувати на довговічність, надійність і простоту використання. Кабельні розподільчі коробки, розподільники та комутаційні пристрої від HENSEL є найкращим вибором, особливо в середовищах, де потрібен найвищий рівень електробезпеки.

Продукція компанії використовується по всьому світу в електромонтажних і розподільчих технологіях, переважно в складних умовах експлуатації.

Зокрема нині технології HENSEL використовуються в більш як 10 000 фотоелектричних проєктах у понад 60 країнах світу. Понад 10 років досвіду в галузі фотоелектрики та понад 90 років досвіду в галузі електромонтажних та розподільчих систем забезпечують успішну та сталу реалізацію цих проєктів.

 • Біогазові установки
 • Малі вітрові турбіни
 • Зовнішні установки: великі фотоелектричні системи, сонячні трекери
 • OFF-GRID: виробництво енергії в місцях, де немає електромережі; для електрифікації сіл та водопостачання
 • Підключення генераторних установок до низьковольтної мережі
 • Під'єднання сонячних модулів до інвертора, а також інверторів до ізоляційних блоків.

Це лише деякі з прикладів використання стандартизованих та індивідуальних рішень HENSEL для фотоелектричних проєктів.

ENYSUN - фотоелектричні розподільні щити для профі

Продуктові рішення HENSEL серії ENYSUN забезпечують ряд переваг, коли справа доходить до вибору та встановлення фотоелектричних систем. Познайомимось ближче!

Розподільні коробки для фотоелектричних генераторів

Повністю зібраний та готовий до використання продукт для простого монтажу на місці. Деякі з коробок мають відповідні штекери для легкого підключення фотоелектричних ліній та інверторів.

 • Забезпечують захист від перевантаження для всіх видів застосувань.
 • За потреби постачаються з обмежувачами перенапруги, струнними перевантажувачами або блокувальними діодами.
 • Широкий вибір аксесуарів для зовнішнього застосування, як от вентиляційний фланець, навіс тощо.

Сонячні інверторні колектори

Являють собою готові комплекти корпусів, які можна індивідуально адаптувати на місці. Вже мають встановлені шини, пристрої захисту від перенапруги та з’єднувальні клеми.

Серед їхніх особливостей:

 • Використання теплового ефекту через системи генерації
 • Постачаються у вигляді комплекту, що гарантує простий монтаж за допомогою стандартних інструментів.

Зазначимо, що всі продукти для розподільчих систем ENYSUN відповідають стандарту IEC 60364-7-712. Загальна відповідність цьому стандарту свідчить про високий рівень якості продукції HENSEL ENYSUN. А завдяки використанню високоякісних матеріалів, ви завжди можете розраховувати на їх бездоганну роботу.

Системи ENYSUN ударостійкі, пилонепроникні та водонепроникні (клас захисту до IP 65), стійкі до ультрафіолетового випромінювання, а також до корозії від дощу, льоду та снігу.

HENSEL також пропонує широкий асортимент аксесуарів для приладів серії ENYSUN, наприклад, продукти для ефективного зменшення накопичення конденсату в боксах.

Окрім електромонтажних продуктів фотоелектричні системи потребують й відповідних сонячних кабелів. Про наш асортимент розповідаємо у публікації "Надійна проводка для фотоелектричних систем".

І нагадаємо, що асортимент продуктів для сонячної енергетики від MARDAL CABLES це не лише кабелі, а й інші компоненти, як от сонячні панелі та конектори тощо. Дізнайтеся більше тут.

Ми прагнемо максимально спростити перехід на відновлювані джерела енергії та надати нашим клієнтам комплексне рішення, яке якнайкраще відповідатиме вимогам застосування. Звертайтеся, будемо раді допомогти!