0

N2XS2Y

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Кабелі N2XS2Y - це одножильні кабелі середньої напруги з мідною жилою в XLPE-ізоляції з поліетиленовою (PE) оболонкою. Дуже схожий за конструкцією на еквівалент N2XSY, який має оболонку з ПВХ, висока міцність ПЕ надає кабелю N2XS2Y набагато більшу стійкість до механічних навантажень і стирання як під час прокладання, так і під час експлуатації.

Ці кабелі виготовляються відповідно до стандартів IEC 60502-2 і DIN EN 60228, клас 2. Їх чорна оболонка стійка до ультрафіолетового випромінювання і придатна для прямого впливу сонячного світла. Ці кабелі широко використовуються в мережах розподілу електроенергії і підходять для стаціонарної внутрішньої або зовнішньої прокладки в кабельних каналах або в землі. За необхідності ці кабелі також можуть бути виготовлені відповідно до стандартів VDE 0276-620 і HD620.

Якщо при зовнішній прокладці кабелі контактують з водою, наприклад, в перезволожених каналах, ми також пропонуємо кабелі N2XS(F)2Y і N2XS(FL)2Y, які мають поздовжню і/або радіальну гідроізоляційну стрічку для підвищеного захисту від проникнення води.

Ці кабелі можна прокладати при температурі до -20°C.

Номінальна напруга N2XS2Y / N2XS(F)2Y / N2XS(FL)2Y
Стандартні номінальні значення напруги для цього діапазону наступні:
6/10 (12) кВ - випробувальна напруга 21 кВ
12/20 (24) кВ - випробувальна напруга 42 кВ
18/30 (36) кВ - випробувальна напруга 63 кВ

Також можна розглянути алюмінієвий еквівалент, NA2XS2Y, який часто використовується в установках без обмежень простору, також доступні варіанти з водяним блокуванням.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.