На цьогорічній міжнародній виставці SPS 2023 HELUKABEL представив своє комплексне портфоліо технологій електричних з'єднань. Однак основна увага була приділена рішенням для промислової автоматизації та сучасними концепціями заземлення промислових установок і виробничих ліній.

Технології електричних з’єднань є спеціалізацією HELUKABEL вже впродовж 45 років. Нині компанія також пропонує повні системні рішення від одного постачальника - наприклад, для прокладки кабелю: дочірня компанія HELUKABEL EKD Systems спеціалізується на виготовленні на замовлення енергетичних ланцюгів зі сталі, нержавіючої сталі та пластику, які також використовуються в рухомих машинах і системах. У HELUKABEL користувачі отримують широкий портфель кабелів, який відповідає всім вимогам, від оптимізованих за ціною продуктів до найвищого рівня якості. Sangel Systemtechnik GmbH, ще одна дочірня компанія HELUKABEL, піклується про збірку кабелів, щоб клієнти могли отримати попередньо зібрані повністю готові до встановлення продукти. Це зменшує витрати на монтаж та спрощує процеси закупівлі.

Оптимізований простір і вага

Для екстремальних механічних навантажень в енергетичних ланцюгах HELUKABEL пропонує спеціальні тягові кабелі серії MULTISPEED, які вражають своїм малим радіусом вигину та високою стійкістю до стирання. Вони доступні, серед іншого, з оболонками ПВХ, PUR та TPE і можуть бути швидко доставлені завдяки сучасному підходу до логістики HELUKABEL. Вперше на цьогорічній SPS було представлено повністю оновлений MULTISPEED 522-TPE UL/CSA - кабель, сертифікований UL і CSA, до десяти відсотків тонший за аналогічні версії з поліуретану, що є перевагою, особливо в обмеженому просторі для встановлення. Його зменшена вага економить енергію під час руху, а покращена суміш TPE-оболонки забезпечує найкращі абразивні властивості.

Індивідуальні рішення для заземлення з мінімальними зусиллями при монтажу

Ще одна важлива тема на виставковому стенді HELUKABEL цього разу – тема заземлення. Вона стає все більш важливою у промисловій автоматизації, оскільки все більше і більше машин та систем працюють поруч у дуже маленьких просторах, а їхні електромагнітні поля впливають одне на одного. Щоб запобігти перешкодам для електромагнітної сумісності (EMC), HELUKABEL пропонує широкий асортимент заземлювальних смуг, захисних провідників та інших аксесуарів, як от швидкозбірна заземлювальна основа, за допомогою якої користувачі можуть реалізувати індивідуальну та функціональну концепцію заземлення без складних монтажних робіт.

Лінії передачі даних та управління для робототехніки

Портфоліо HELUKABEL для промислової автоматизації також включає кабелі передачі даних і керування серії ROBOFLEX. Вони розроблені для високодинамічного та тривимірного використання на промислових роботах. Кабелі однаково надійно витримують напругу, тиск, згинання та кручення.

ROBOFLEX Recycle також заслуговує на увагу завдяки своїй дуже хорошій маслостійкості та винятковій стійкості до зварювальних бризок.

Також на виставці було представлено широкий асортимент кабелів для передачі даних, мережевих і шинних кабелів. Зокрема, мідні кабелі HELUKAT або волоконно-оптичні кабелі HELUCOM, які мають відмінні властивості передачі навіть у складних умовах.

Як компетентний партнер у сфері приводних технологій, HELUKABEL також постачає кабелі для двигунів, енкодерів та гібридні кабелі для сервоприводів, а також відповідні аксесуари.

Однокабельні рішення серії TOPSERV Hybrid підтримують усі відомі цифрові інтерфейси, такі як DSL, EnDat або EtherCAT. Це стосується як ПВХ, так і PUR-варіантів.

А для використання в міжнародному машинобудуванні HELUKABEL пропонує кабелі, які відповідають усім загальним стандартам, як от UL.