0

Контрольний кабель без екрану FABER KABEL YSLY-JZ / YSLY-OZ

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

YSLY-JZ - один з найпопулярніших типів кабелю. Вони знаходять універсальне застосування як вимірювальні, моніторингові та контрольні кабелі, головним чином у промисловому машинобудуванні. Кабелі типу YSLY-JZ підходять для внутрішнього монтажу як у сухих, так і у вологих приміщеннях. Однак вони не підходять для зовнішнього використання, оскільки YSLY-JZ не є стійким до ультрафіолету. Тому контрольний кабель можна встановлювати лише на відкритому повітрі в захищеному середовищі.Також цей кабель не підходить для безперервного руху у буксованих кабельних ланцюгах. Спеціальна зовнішня оболонка з ПВХ значною мірою стійка до впливу мастил та хімічних речовин.

Кабелі типу YSLY-JZ, YSLY-JB, YSLY-OZ та YSLY-OB підходять для широкого спектра застосування, від низьких до середніх механічних навантажень. Крім усього іншого, вони виступають в ролі з'єднувальних кабелів та з'єднувальних ліній для верстатів, конвеєрних та складальних ліній та пристроїв управління. Вони використовуються в численних промислових середовищах, таких як технології опалення та кондиціонування, конвеєрні системи, в металургійній промисловості, а також в системах обробки даних. Тому кабелі типу YSLY використовуються там, де потрібно передавати потужність, імпульси, дані або сигнали.

 

YSLY-JZ / -JB / -OZ / -OB

Кабелі типу YSLY виготовлені з тонких мідних дротів. Мають чорну ізоляція жил з ПВХ, маркування на жилах у вигляді білих цифр із послідовними друкованими номерами та, починаючи з трьох жил, мають жовто-зелений захисний дріт.
Пояснюємо маркування жил контрольних кабелів YSLY-JZ / -JB / -OZ / -OB:
• YSLY-OZ: без жовто-зеленого захисного провідника, чорні жили з друкованими білими номерами;
• YSLY-JZ: один жовто-зелений захисний провідник, всі інші жили чорного кольору з друкованими білими цифрами;
• YSLY-OB: без жовто-зеленого захисного провідника, кольори жил відповідно до стандарту DIN VDE 0293;
• YSLY-JB: один жовто-зелений захисний провідник, всі інші жили кольорові відповідно до DIN VDE 0293.

 

Що означає абревіатура кабелю типу YSLY-JZ та YSLY-OZ?

Щоб допомогти вам знайти відповідний кабель управління для вашого застосування, ось кілька корисних відомостей про значення YSLY-JZ. Ця абревіатура, що складається з цифр і букв, є так званою абревіатурою типу. Знання значення кожного з компонентів у абревіатурі допоможе вам одразу зрозуміти велику кількість базової інформації про конкретний тип кабелю.
Візьмемо YSLY-JZ як приклад: буква "Y" означає, що ізоляція жил складається з термопластичного матеріалу (ПВХ). "SL" означає, що цей кабель є кабелем управління (контрольний кабель). Друга літера "Y" говорить нам, що зовнішня оболонка також зроблена з ПВХ. Буквосполучення "JZ" надає інформацію про типи провідників. У цьому випадку це вказує на те, що кабель має чорні жили з друкованими білими номерами та зелено-жовтий захисний провідник. Ну і так само ми дізнаємося про кількість жил та перетин конкретного кабелю, наприклад з YSLY-JZ 3x1.5 або YSLY-JZ 4x1.5.
 

Приклад специфікації кабелю управління YSLY-JZ 3x1.5

Y: ізоляція жили з ПВХ
SL: контрольний кабель
Y: ПВХ оболонка
J: з захисною жилою жовто-зеленого кольору
Z: цифрове маркування жил (чорні жили з білими цифрами)
3: кількість жил
1.5: перетин кожної жили в мм2

 

Широкий асортимент продукції з оптимальною доступністю товару зі складу

Вибираючи контрольні кабелі FABER KABEL, ELAND, LUTZE, NEXANS або інших виробників від MARDAL CABLES, ви можете розраховувати на високоякісні кабелі для багатьох галузей промисловості, а також на широке галузеве ноу-хау. Залежно від сфери застосування, наші кабелі типів YSLY-JZ, YSLY-JB, YSLY-OZ та YSLY-OB можна замовити як з нашого складу в Києві, так і зі складу наших партнерів зі швидкою поставкою в Україну. Якщо вам потрібна допомога у виборі правильного кабелю для вашого проєкту, наші експерти із задоволенням допоможуть вам.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.