0

Комбінації розеток (корпуси з розетками) AMAXX від Mennekes

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Комбінації розеток від MENNEKES для використання у всьому світі

Наші комбінації розеток AMAXX® універсальні в застосуванні та легко кастомізуються, завдяки чому продукти AMAXX® працюють по всьому світу в самих різних галузях, в тому числі в несприятливих умовах. Наше гасло «AMAXX® your Industry!» звучить у всьому світі. Доказом цьому може служити велика кількість реалізованих міжнародних проєктів і задоволених клієнтів. І все це тому, що MENNEKES є світовим фахівцем в області з'єднувачів з більш ніж 80-річним досвідом.

Також необхідно відзначити велику кількість варіантів комбінування AMAXX® і нашу пристрасть до розробки індивідуальних рішень - аж до виробництва одиночних екземплярів. Завдяки новим функціям, що відповідають міжнародним вимогам, таким як відповідні UL стандартам корпуси й компоненти, ми відмінно відчуваємо себе навіть на нових ринках.

AMAXX® - спеціалісти з самого початку

Успіх серії.
Комбінації AMAXX® від MENNEKES, це величезна група продуктів, яка користується успіхом багато років, що об'єднує в одному корпусі силові роз'єми, елементи захисту і дані.

MENNEKES пропонує рішення, максимально відповідні для конкретних вимог: від самих маленьких AMAXX® комбінацій, розміром в один сегмент, до найбільших, розміром в 5 сегментів. AMAXX® від MENNEKES пропонує фахівцям необмежений набір варіантів конфігурації в шести різних розмірах корпусів з дуже привабливим дизайном.

MENNEKES AMAXX® - різноманітність варіантів

Міцні матеріали. Для всіх ступенів захисту.


Комбінації розеток AMAXX® від MENNEKES це оптимальне рішення, незалежно від навколишнього середовища. Випробування в реальних умовах підтвердило надійну працездатність продуктів сімейства протягом багатьох років. Всі пристрої виготовлені відповідно до IEC 61439. Комбінації доступні у двох ступенях захисту - IP 44 (бризкозахищеність) або IP 67 (водонепроникні).

Високоякісний пластик, що використовується для корпусів, володіє всіма необхідними характеристиками, які очікують від міцного матеріалу. Крім чудової міцності AMAXX® володіє гладкими поверхнями, що легко миються. До очевидних характеристик варто віднести повну електричну ізоляцію, високу зносостійкість і формостійкість.

Для роботи в агресивних середовищах використовуються корпусу з матеріалу AMELAN, який забезпечує особливу стійкість до всіх типів палива, мінеральних олив, мастильних рідин, 10% розчинів лугів і кислот, а також чистячих засобів і більшості водних розчинів солей. Опціональні термостійкі утримувачі контактів і нікельовані контакти забезпечують корозієстійкість і безпеку в складних умовах.

Завдяки розеткам, спрямованим вниз під кутом, кабелі вилок, які підключені, займають мало місця. Стандартний колір для поверхонь корпусу - сірий. Але корпуси також доступні в сріблясто-сірому або сигнальному жовтому кольорах.

AMAXX®. Рішення, що адаптуються.

AMAXX® має багато сильних сторін. Однією з них є безліч варіантів комбінацій обладнання.
 

  • CEE розетки на струми від 16A до 63А, 3, 4 або 5 полюсів.
  • Розетки із заземлюючим контактом у відповідності з різними національними стандартами, наприклад, Франко-Бельгійський, Данський, Швейцарський і Британський стандарти, а також стандарт Китаю і стандарт NEMA для США і Канади.
  • Розетки й елементи захисту, що відповідають вимогам UL.
  • Розетки для передачі даних RJ45.
  • Розетки з блокуванням DUO від 16А до 32А, 3, 4 або 5 полюсів.
  • Розетки з кришкою, що замикається на ключ.
  • Елементи захисту, такі як диференційне реле, автоматичні вимикачі та запобіжники Neozed або контрольні розетки для підключення рефрижераторних контейнерів.
  • Кнопки, перемикачі та світлосигнальна арматура.

AMAXX® - Повна відповідність всім вимогам

У 100% випадків. Навіть, якщо це замовлення всього одного пристрою.

Ми хочемо точно знати, що Вам потрібно. Володіючи цими знаннями, ми беремося за роботу з великим ентузіазмом, використовуючи весь наш досвід. Наша сила полягає в наданні гнучких і надійних рішень для самих різних клієнтів. Іноді наш великий асортимент готових рішень не підходить і потрібні особливі рішення. В цьому випадку ми розробляємо індивідуальний пристрій.

У Вас є особливі вимоги та побажання?

Просто зв'яжіться з нами. Ми проконсультуємо Вас, і розробимо саме те рішення, яке Вам необхідно.

Просте підключення. Легкий монтаж.

1. Висувні DIN-рейки.

Висувні DIN-рейки й великий простір в зоні підключення значно спрощують введення і підключення великих кабелів.

2. Монтаж однією людиною.

Коротший час монтажу завдяки новій зручній системі зовнішнього кріплення.

3. Кришка на петлях

Кришка, що повністю відкриваються назовні, полегшує процедуру монтажу.

4. Готово до використання

Усі комбінації поставляються готовими до підключення, комутація всередині виконана, і протестованими на правильність складання та електричну безпеку.

Якість MENNEKES. Протестовано і сертифіковано.

MENNEKES надає особливого значення надійності і якості. Тому комбінації AMAXX®, як і всі інші наші продукти, проходять найсуворіші й всеосяжні перевірки. Кожний пристрій залишає наш завод з сертифікатом і гарантією того, що висока якість для нас є першочерговою. Ви можете на нас покластися.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.