Ми - компанія з більш ніж 20 річним досвідом на ринку поставок і продажу імпортної кабельної та електротехнічної продукції, з власним складом продукції в Києві, з надійною і швидкою логістикою, готова задовольнити потреби клієнтів в необхідних продуктах і послугах.

Нас цінують за нашу технічну компетенцію, орієнтацію на сервіс і суворе дотримання термінів поставки. Тому що для нас немає нічого важливішого, ніж бути сильним і надійним партнером.

Ми постачаємо кабель, роз'єми, системи захисту для кабелю, промислову електроніку, промислові конектори та з'єднувачі, компоненти для шаф керування та іншу електротехнічну продукцію.

Ми працюємо з відомими Європейськими виробниками та брендами, бо цінуємо високу якість продукції, точність та оперативність поставок та їх технічні інновації.

Ми цінуємо наших клієнтів, бо для нас важливі надійні відносини. Ми робимо все для того, аби на нас могли покладатися, бо ми маємо необхідну технічну компетенцію та логістичну експертизу, завжди допоможемо підібрати саме той продукт, який найкраще підходить для конкретного застосування, бо знаємося на цій продукції можливо краще за всіх інших.

Сертифікати, що підтверджують наш статус
FABER KABEL ESCHA LUTZE BIMED REIKU HENSEL MENNEKES BOEHM KABEL CEV