0

NSGAFOEU одножильний

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Гумовий одножильний кабель NSGAFOU - це справжній мультифункціональний кабель. Окрім використання в якості кабелю керування машинами в автобусах і залізничному транспорті, що відповідає стандартам, його часто застосовують у розподільчих пристроях як з'єднувальний кабель. Цей спеціальний гумовий одножильний кабель також використовується в інших сферах всередині приміщень.

При виборі кабелю, який найкраще відповідає вашим потребам, існує цілий ряд позначень, що розповідають про основні характеристики й структуру кабелів і проводів. Це також стосується і гумового одножильного кабелю NSGAFOU.

Однією з основних відмінних рис є перша буква "N", яка вказує на те, що кабель NSGAFOU є стандартизованим кабелем. "SG" означає спеціальний гумовий одножильний кабель. "A" означає "дріт", а додавання "O" і "U" позначають властивості "маслостійкий" і "вогнестійкий".

Приклади коду типу NSGAFOU: NSGAFOU 1x240 - NSGAFOU 1 x 2,5 - NSGAFOU 3,6/6 кВ

Крім вже згаданого значення NSGAFOU, додаються коди з інформацією про кількість жил, переріз жил і номінальну напругу. Вони надаються у вигляді цифр, як ви можете бачити в гумовому одножильному кабелі NSGAFOU 1x240 1,8/3,6 кВ:

N: стандартна лінія відповідно до VDE 0250 T. 602

SG: спеціальний гумовий одножильний кабель

A: жила / дріт

F: тонкодротяний

O: маслостійкий

U: вогнестійкий згідно з VDE 0482-332-1-2/IEC 60332-1-2

1: кількість жил

X: кількість разів

240: номінальний переріз жили 240 мм2

1,8/3,6 кВ: номінальна напруга провідник-земля = 1,8 кВ, провідник-провідник = 3,6 кВ

Отже, провід НСГАФоу 1х2,5 3,6/6кВ має переріз жил 2,5мм2 і номінальну напругу між жилою і землею 3,6кВ та номінальну напругу між жилою і струмопровідною жилою 3,6кВ і номінальну напругу між жилою і струмопровідною жилою 3,6кВ.

 

Характеристики гумового одножильного кабелю NSGAFOU: струмопровідність і стійкість до короткого замикання Код типу вже містить багато важливої інформації про структуру NSGAFOU. Температура провідника 90°C забезпечує високий рівень струмопровідності і, навіть, гарантує стійкість до короткого замикання для кабелю NSGAFOU завдяки товщині ізоляції. При використанні в розподільчих пристроях і розподільниках до 1 кВ він вважається стійким до короткого замикання і витоку на землю.

 

NSGAFOU в автобусах і залізничному транспорті

Лінійка NSGAFOU ідеально підходить для використання всередині приміщень або в конструкціях транспортних засобів, таких як автобуси або залізничні вагони. Як з'єднувальний кабель, NSGAFOU може застосовуватися в широкому діапазоні температур. Якщо ви шукаєте відповідний кабель, стійкий до короткого замикання або витоку на землю, для використання в автобусах або залізничному транспорті, MARDAL CABLES запропонує вам великий вибір перерізів провідників, що продаються на відріз.

 

Використання кабелів NSGAFOU

Завдяки своїм чудовим характеристикам, гумовий одножильний кабель NSGAFOU може використовуватися в багатьох відповідальних сферах. Хоча він підходить для використання тільки в сухих приміщеннях, його струмопровідність дозволяє використовувати його як з'єднувальний кабель в автобусах і залізничному транспорті. Крім того, він також використовується в розподільчих пристроях.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.