0

Екранований кабель передачі даних LiYCY

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Гнучкий мідний провідник і м'яка оболонка з ПВХ роблять електронний кабель LiYCY ідеальним для підключення обладнання, яке іноді рухається, наприклад, в офісах та на підприємствах. Щільний сітчастий екран забезпечує високий рівень стійкості до перешкод для сигналів, що передаються. Сам кабель LiYCY містить галогени і не стійкий до УФ-випромінювання, однак MARDAL CABLES також має на складі версії без галогенів (LiHCH) і стійкі кабелі до ультрафіолету (LiYCYv). Для маркування жил кабелю LiYCY використовується кольоровий код відповідно до стандарту DIN 47100.

 

Розшифровка кодування LiYCY, на прикладі кабелю LiYCY 2x2x0,75

Li – мідні жили з багатьох тонких дротів

Y – ізоляція жил ПВХ (PVC)

С – екранування у вигляді плетіння з лужених мідних дротів

Y – зовнішня оболонка ПВХ (PVC)

2x2x0,75 – 2 пари жил з номінальним перерізом 0,75 мм²

 

Електронні кабелі

Кабелі типу LiYY, LiYCY, LiYCY (TP), LiYY EB, LiYCY EB та інші підходять для передачі сигналу та даних між електронними пристроями у промислових та офісних середовищах. Ми пропонуємо кабелі як в бухтах, так і на барабанах.

Якщо вам потрібні контрольні кабелі або кабелі для живлення, зверніть увагу на кабелі типу YSLY, YSLCY та YSLYCY.

 

Широкий асортимент продукції з оптимальною доступністю товару зі складу

Вибираючи електронні кабелі та кабелі передачі даних Faber, ELAND, LUTZE, NEXANS або інших виробників від MARDAL CABLES, ви можете розраховувати на високоякісні кабелі для багатьох галузей промисловості, а також на широке галузеве ноу-хау. Залежно від сфери застосування, наші кабелі типів LiYY, LiYCY, LiYCY (TP), LiYY EB, LiYCY EB можна замовити як з нашого складу в Києві або зі складу наших партнерів по Україні. Ми також швидко доставимо необхідний вам кабель зі складу наших постачальників в Україну. Якщо вам потрібна допомога у виборі правильного кабелю для вашого проєкту, наші експерти із задоволенням допоможуть вам.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.