Рівномірний розподіл електроенергії між усіма електроприладами, забезпечення пожежної безпеки, спрощення процесу розширення та модернізації мережі, а також створення естетичного зовнішнього вигляду - це все задачі розподільних коробок та щитів.

Лідером з розробки та виробництва інноваційних продуктів та систем розподілу електроенергії для промислового застосування є німецька компанія HENSEL. І саме її продукцію - розподільні коробки ENYCASE та щити ENYBOARD - ми обрали "Продуктом місяця".

ENYCASE - це лінійка інноваційних та високоякісних розподільних коробок, виготовлених із найсучасніших матеріалів з допомогою новаторських виробничих процедур.

Асортимент ENYCASE представлений такими серіями:

  • DK - для внутрішнього та захищеного зовнішнього монтажу
  • DP - для прокладання кабельних магістралей і кабелепроводів
  • KF - атмосферостійкі, для монтажу на відкритому повітрі та в морських умовах
  • KX - для вибухонебезпечних зон
  • WP - водонепроникні, для капсулювання
  • FK - з вогнестійкістю E30–E90 та цілісністю ізоляції PH120
  • та інші.

Лінійка ENYBOARD - це малогабаритні модульні розподільчі щити KV до 63 А. Ці щити пропонуються у широкому спектрі виконання, з клемами FIXCONNECT® PE/N або без клем, з широким вибором варіантів введення кабелю, у "всепогодній" версії для зовнішнього монтажу, що також підходять для суворих умов навколишнього середовища, у вигляду боксів для встановлення лічильників та великих пристроїв тощо.

Впродовж березня ми докладно познайомимось з кожною з вищезгаданих серій. А на разі нагадаємо, що пропонуємо широкий асортимент продукції HENSEL, переглянути який можна в нашому онлайн-магазині у розділах Розподільні коробки та Розподільні щити. Відсутні по складу моделі ми поставляємо в Україну під замовлення впродовж 2-х тижнів (у разі наявності продукції на складі виробника).