Стабільне, надійне джерело живлення необхідне для будівельних і ремонтних робіт на суднобудівних корабельнях, а також для експлуатації кораблів, яхт і контейнерів у портах і в морі.

Тож присвячуємо цю публікацію мобільним та стаціонарним рішенням компанії MENNEKES, що ідеально пристосовані до суворих умов експлуатації на суші та в морі, з тривалим терміном служби та надзвичайною простотою використання:

  • Міцні, довговічні матеріали для екстремальних умов.
  • Швидкий і безпечний монтаж, експлуатація та обслуговування.
  • Стаціонарні та мобільні продукти, захищені від пилу та води.
  • Комбінації та розетки зі спеціального пластику (наприклад, для захисту від солоної морської води).
  • Комбінації розеток з гнучкою конфігурацією.
  • Легке з'єднання і від'єднання завдяки розумній технології контактних гільз для штепсельних з'єднувачів (16-125 А) і розеток (63-125 А).

Повний вперед з MENNEKES!

Комбінації розеток та мобільні дистриб'ютори

Комбінації розеток AMAXX для настінного монтажу займають мало місця і гнучко конфігуруються, що дозволяє легко встановлювати їх у різних місцях на корабельні. Завдяки продуманій конструкції вони швидко і легко встановлюються однією людиною. Стандартні версії продуктів AMAXX виготовляються з міцного пластику або, за бажанням замовника, зі спеціального посиленого пластику, який забезпечує додатковий захист від агресивних речовин, як от солона вода. Ці комбінації мають ступінь захисту IP44 або IP67, а отже, дуже стійкі до пилу та води.

Мобільні дистриб'ютори лінійок EverGUM, EverBOX та AMAXX мають компактний дизайн, практичні ручки та невелику вагу. Вони не займають багато місця, їх легко переносити та штабелювати.

Цікавий факт, спочатку компанія MENNEKES розробила ручку EverBOX Grip на прохання клієнта з суднобудівної галузі, а потім випустила її вже як частину асортименту стандартної продукції.

EverGUM виготовляється з міцної твердої гуми, а EverBOX і AMAXX - з пластику. Обидва матеріали надзвичайно ударостійкі та міцні. EverGUM має захист IP44, а EverBOX - IP44 або IP67, що ефективно захищає від пилу та води.

Продукти EverBOX також мають додаткові функції. Вони можуть бути сконфігуровані на струм від 16 до 125 А, а рамка корпусу і ручки забезпечують додатковий захист розеток і підключеного обладнання. Запобіжники добре видно за прозорими кришками, до яких дуже легко отримати доступ і замінити.

За запитом компанія також виробляє індивідуальні версії продуктів, наприклад, інспекційні візки (як от для суднобудівної компанії Meyer Werft). Цей виріб може перевозитися краном і оснащений роликами для мобільності. Він має міцну сталеву раму, може бути гнучко оснащений різними розетками з обох боків, має головний вимикач, гніздо для лінії живлення та петлі для підйому і переміщення краном.

Комбінації розеток

Комбінації розеток AMAXX для настінного монтажу та CombiTOWER з AMAXX економлять простір і гнучко конфігуруються: вони ідеально підходять для широкого спектра застосувань у портах, а також для живлення рефрижераторів і контейнерних кранів.

Кораблі та пороми, пришвартовані в портах, можуть забезпечуватися електроенергією різними способами, наприклад, за допомогою бортових генераторів або через лінії електропередач з берега. За індивідуальним замовленням, відповідно до потреб клієнта, компанія MENNEKES може розробити рішення наземного електропостачання відповідно до стандарту DIN VDE 0100-709, частина 7-709 для портів. Ці рішення спроєктовані та виготовлені таким чином, щоб бути стійкими до морської води та сильного вітру. Вони гарантують, що корабель або пором завжди матиме необхідну потужність, навіть під час тривалої стоянки. Більше про комбінації розеток AMAXX від MENNEKES.

Вилки та розетки

Асортимент настінних розеток для корабелень включає класичні моделі, версії з автоматичними вимикачами або захисними запобіжниками, а також серію DUO з можливістю вмикання і механічного блокування.

За запитом може бути інтегрована й технологія контактних гільз X-CONTACT, що полегшує вставляння та виймання штепсельних вилок при використанні високих струмів, вимагаючи на 50% менше зусиль. Розетки виготовлені з високоякісного пластику. Опціонально, ці вироби можуть бути виготовлені зі спеціального пластику та оснащені високотемпературними тримачами контактів і нікельованими контактами.

Гнучко та безпечно розподіляти електроенергію допоможуть і вилки та розетки серії PowerTOP Xtra. Ці вилки та розетки виготовлені з міцних, довговічних матеріалів і мають ступінь захисту IP44, IP54 або IP67. Роз'єми PowerTOP Xtra на 63А і 125А мають термостійкий тримач контактів і, опціонально, доступні з нікельованими контактами. Штекери також мають нікельовані контакти.

Ергономічно оптимізована конструкція гарантує, що штекери та кабельні розетки легко тримати, вони ідеально лежать у руці, не ковзають, навіть якщо вони вологі або мокрі, і мають термін служби в кілька тисяч циклів з'єднання.

Штепсельні вилки й розетки AM-TOP на 32 А, 4 полюсів, спроєктовані для живлення рефрижераторів. Вони мають міцний цілісний корпус, який разом з герметичною різьбою забезпечує надійне та безпечне використання, в тому числі у вологих або мокрих умовах. А спеціальні гвинтові контактні затискачі забезпечують швидкий і простий монтаж. Штекери та роз'єми AM-TOP мають ступінь захисту IP67, що ідеально підходить для захисту від пилу та води.

Для використання на суднах чудово підходять настінні розетки SCHUKO на 16 А. Вони мають ступінь захисту від проникнення вологи IP68, а отже, є повністю герметичними. Цей виріб додатково захищений відкидною байонетною кришкою.

Спеціально для живлення рефрижераторів, окрім різноманітних настінних розеток DUO на 32 А та комбінацій розеток AMAXX, компанія пропонує наступні продукти: настінну розетку 9562, панельну розетку 2123 А та панельну ввідну розетку 2692, які мають нікельовані контакти, високотемпературний тримач контактів та гвинтові затискачі, що заощаджують час.

Вилки для контейнерів зі зміною положення РЕ-контакту

Під час планових перевірок перед відвантаженням контейнерів регулярно доводиться замінювати штепсельні вилки на контейнерах, оскільки вони більше не відповідають нормам. Часто кодувальний носик було відрізано, щоб штекер можна було використовувати в 4-контактних розетках з іншим положенням годинникової стрілки. В середньому третина всіх штепсельних вилок для контейнерів передчасно потрапляє у смітник, оскільки неправильне підключення без кодувального наконечника може призвести до перевантаження компонентів. Таким чином, надійне підключення контейнерів до електромережі більше не гарантується.

MENNEKES пропонує високоякісні пластикові CEE вилки зі зміною положення РЕ-контакту, які можна безпечно та постійно використовувати для контейнерів. Ці вилки підходять до будь-якої 4-контактної розетки - з положенням РЕ контакту на 3 години або на 6 годин. Положення годинника відповідно до IEC 60309 можна легко змінити на одне з двох положень за допомогою звичайної викрутки. Це економить час і зусилля при щоденному використанні.

Контейнерна вилка з PE-інвертором від MENNEKES розміщена в корпусі стандартної вилки, виготовлена з високоякісного пластику - виробленого мільйони разів і перевіреного роками в усьому світі - це перевірена якість MENNEKES. Тому ми пропонуємо вам надійні та довговічні розʼєми, оптимізовані для використання в контейнерних портах.

Дізнавайтеся ще більше про надійні рішення від MENNEKES для різних галузей застосування та обирайте ті, що відповідають вашим потребам, у нашому веб-шопі.