LÜTZE представляє оновлену модульну систему панельних прохідних розʼємів PANELCON з класом захисту IP69K та різними інтерфейсами залежно від вимог і застосування.

Прохідні панельні розʼєми Lütze PANELCON з монтажним розміром PG 21 підходять для створення високоякісних промислових точок передачі даних і сервісних інтерфейсів. Попри невеликі розміри, вони забезпечують високий ступінь захисту з рейтингом IP69K, що дозволяє використовувати втулки на вулиці - навіть при використанні струменя пари PANELCON залишаються герметичними.

Завдяки прозорій відкидній кришці розʼємів, інтерфейс під нею легко видно. Кришка відкривається і закривається на кут 110°, забезпечуючи безперешкодний доступ до інтерфейсу. А щоб запобігти несанкціонованому доступу, її можна опечатати свинцевою пломбою. Крім того, можливе стандартне маркування за допомогою ідентифікаційної таблички.

Прохідні розʼєми PANELCON доступні з прямим або кутовим виведенням кабелю. Перевагою кутового варіанту, де кабель виходить збоку, є зменшена монтажна глибина - лише 30 мм (порівняно з попереднім прямим варіантом з глибиною 70 мм). Цей варіант монтажу під кутом також можна використовувати в дуже тонких панелях.

Нині компанія LÜTZE пропонує 20 різних варіантів панельних прохідних розʼємів, зокрема й для роз’ємів з RJ45 Cat.6A, USB 3.0 (гніздо/гніздо), USB 3.0 (гніздо/кабель) та HDMI. Існує також спеціальний варіант для самостійного підключення кабелю Cat. 6A без використання спеціальних інструментів.

Всі прохідні панельні розʼєми відрізняються високою якістю і відповідають промисловим стандартам, включаючи мінімум 500 циклів з'єднання. На додаток до міцності, виробник робить акцент й на високих показниках захисту від електромагнітних перешкод, наприклад, розʼєми Cat. 6A, виготовлені з високоякісного цинкового литого матеріалу.

LÜTZE також пропонує попередньо сконфігуровані монтажні розʼєми з кабелями стандартної довжини 0,5 м, 1,5 м, 3 м і 5 м. Інші варіанти доступні за індивідуальним запитом.