Нещодавно наш склад поповнився однополюсними електричними роз'ємами від PowerSyntax, що підходять для підключення при номінальному струмі на 480 або 750 ампер. Тож ми вирішили нагадати про їх переваги.

Отож, роз'єми сумісні з Powerlock, а також мають EN/ESI-сумісність. Швидко збираються та розбираються без спеціальних монтажних інструментів. Робоча температура від -30°C до +125°C, а кількість циклів зʼєднання-розʼєднання розʼємів: >500.

Мають посріблені контакти, зону багатоточкового контакту, а ще стійке маркування для ідентифікації фази/лінії та інформації про безпеку, (тиснене на корпусі роз’єму) та механічний ключ для запобігання помилкам під час з'єднання.

Який ваш ідеальний роз’єм? Звичайно Syntax!

Завдяки 3 різним версіям корпусів і 6 типам контактів ви отримуєте безпрецедентну кількість комбінацій. Незалежно від перерізу ваших кабелів в асортименті PowerSyntax ви обов'язково знайдете своє ідеальне рішення для роботи з кабелями перерізом від 25 до 300 мм². Для мідних або алюмінієвих кабелів, без компромісів у дизайні та характеристиках роз'ємів.

Штекер з коротким корпусом (Line drain або Line source, 480 ампер)

 • Інноваційна ергономічна ручка для зручного використання.
 • Захист пальців IP2X для запобігання випадковому торканню контактних частин під напругою завдяки запатентованому блокуванню зливного контакту.
 • Контакт утримується в термопластичному корпусі за допомогою вогнестійкої пластикової шпильки UL94-VO
 • Затискний гвинт для кабелів 25 мм² - 150 мм².
 • Водонепроникний пластиковий кабельний ввід M40 з класом захисту IP68 для компенсації натягу кабелю з діапазоном затискання 15-32 мм.

Штекер зі стандартним корпусом (LD або LS, 480 та 750 ампер)

 • Вторинна система безпеки блокування.
 • Обтискна кінцева муфта для кабелів до 300 мм².
 • Пластиковий кабельний ввід IP68 для компенсації натягу кабелю, з діапазоном затискання 15 - 32 мм (M40) або 30 - 38 мм (M50).

Штекер з великим корпусом (LD або LS, 750 ампер)

 • Надзвичайно велика порожнина корпусу, що ідеально підходить для використання наконечників для великих перерізів кабелів і більших струмів.
 • Покращена ручка для зручного використання.
 • Пластиковий кабельний ввід IP68 для компенсації натягу кабелю з діапазоном затискання 30 - 38 мм (M50).

*Для довідки: Існує два типи розʼємів: споживач - drain та джерело струму - source. Для розрізнення їх найчастіше позначають такими абревіатурами, як LS (line source) або PS (panel source) для джерела та LD (line drain) або ж PD (panel drain) для споживача.

Докладніше про всі технічні характеристики роз'ємів PowerSyntax та їх виробника італійську компанію Valentini, розказуємо у цій публікації.

Але найголовніша перевага роз'ємів PowerSyntax над конкурентами - простота замовлення, без потреби окремого підбору корпусу, контактів та монтажних аксесуарів.

Все, що потрібно, - визначитися з номінальним струмом, перетином кабелю, що підключається, а також типом монтажу ваших розʼємів.

Під одним артикулом ви отримаєте весь розʼєм в зборі, відповідно від наших потреб та характеристик. І більше жодних зусиль та витраченого часу на збирання "конструктора"!

Завітайте до нашого веб-шопу та познайомтесь з асортиментом PowerSyntax більш детально.