0

Саморегульовані нагрівальні кабелі

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Саморегулюючі нагрівальні кабелі для труб

Як працюють саморегулюючі нагрівальні кабелі

Саморегульовані нагрівальні стрічки, які також відомі як саморегульовані кабелі для обігріву, нагрівають зону контакту, створюючи оптимальну температуру. Оскільки наші нагрівальні конструкції виготовлені з міцних матеріалів, вони витримують навіть жорсткі умови експлуатації й, залежно від моделі, екстремальні температури. Самообмежувальні нагрівальні кабелі можуть бути встановлені на зовнішній стороні труби або резервуара, в залежності від продукту, іноді також в трубі, щоб забезпечити необхідний рівень захисту від замерзання.

Сфера застосування саморегулюючих нагрівальних кабелі

Самообмежувальні нагрівальні стрічки використовуються там, де потрібна постійна температура нагріву, незважаючи на коливання температури навколишнього середовища. Наприклад, нагрівальні стрічки використовуються в нафтовій, газовій, хімічній та харчовій промисловості для різних цілей. Тут вони потрібні для захисту від замерзання, підтримання температури або як обігрівач контейнерів. Саморегульовані нагрівальні кабелі також корисні в комерційному і житловому будівництві або для інфраструктури. Їх встановлюють для захисту від замерзання поверхонь або водостоків, а також для обігріву підлог і труб гарячого водопостачання.

Переваги саморегульованих нагрівальних кабелів

Саморегульовані нагрівальні кабелі мають підвищену енергоефективність, оскільки їхня тепловіддача адаптується до температури навколишнього середовища. Цей ефект саморегулювання також запобігає перегріванню цих нагрівальних кабелів при перехресному монтажі. Завдяки високоякісній ізоляції, виготовленій з міцних матеріалів, вони можуть використовуватися як всередині, так і зовні приміщень у різних середовищах, а в багатьох випадках також підходять для вибухонебезпечних зон. FABER та ELTHERM пропонують саморегулюючі нагрівальні стрічки з відповідним радіусом вигину та довжиною для будь-якого застосування.

Ваш надійний партнер для саморегульованих електричних нагрівальних стрічок

Ми пропонуємо саморегульовані нагрівальні кабелі, а також компоненти для керування та контролю, практичні аксесуари та необхідні монтажні матеріали для монтажу вашої системи електрообігріву. Вам потрібна порада щодо певного продукту? Наша команда буде рада допомогти з будь-якими питаннями щодо саморегульованих нагрівальних кабелів та послуг. З цією метою ми тісно співпрацюємо з ZIEGLER ENGINEERING GmbH, дочірньою компанією Klaus Faber AG, щоб забезпечити успішну реалізацію вашого проєкту з електрообігріву.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.