Вироби сімейства PowerTOP Xtra надійно підтримують професійних електриків у різних галузях промисловості. Ці штекери та кабельні розетки ідеально підходять для суворих і складних умов роботи, вони надзвичайно міцні та забезпечують максимальний захист.

Тепер же MENNEKES доповнили штекери та кабельні розетки серії PowerTOP Xtra новою функцією. Окрім захисту від тимчасового занурення (IP67), вони також забезпечують додатковий захист від води з особливо високим тиском і високою температурою (IP69). Це робить їх придатними для тривалого використання в середовищах з частим очищенням під високим тиском.

Завдяки ущільненню за допомогою гвинтового ковпачка і байонетного кільця вода не може проникнути всередину штекерів і кабельних розеток. Що робить нові продукти ідеальними для використання в зонах з особливими умовами навколишнього середовища, як от харчова промисловість. Подвійний захист від тимчасового занурення і води під високим тиском і при високих температурах робить їх міцними та довговічними.

Навіть під час багаторазового очищення під високим тиском штекери та кабельні розетки з класом захисту IP67 / IP69 залишаються водонепроникними, а завдяки текстурованій поверхні зчеплення з ними можна безпечно і легко працювати навіть у вологих і мокрих умовах. При підключенні прогумоване байонетне кільце забезпечує щільне з'єднання штекера з кабельною або настінною чи панельною розеткою.

Штекери та кабельні розетки PowerTOP Xtra доступні у версіях на 16, 32, 63 і 125 А. Багато з них вже багато років добре зарекомендували себе на практиці в найрізноманітніших робочих середовищах по всьому світу. Всі роз'єми PowerTOP Xtra оснащені технологією контактних гільз X-CONTACT.

Штекери та кабельні розетки PowerTOP Xtra на 16 і 32 А тепер матимуть клас захисту IP54 або IP67 / IP69. Версія на 63 А доступна з класом захисту IP54 або IP67, а на 125 А - виключно з IP67.

Роз'єми на 63 і 125 А поставляються з високотемпературними тримачами контактів та опціонально доступні з нікельованими контактами - контактні штирі штекера покриті нікелем. Штекери та кабельні розетки на 16 або 32 А також доступні у версії PowerTOP Xtra R з такими ж надійними характеристиками.

Нові штекери та кабельні розетки серії PowerTOP Xtra будуть доступні з наступних дат:

01.06.2024: Вироби PowerTOP Xtra R на 16 і 32 А (3- і 4-полюсні)

01.08.2024: Вироби PowerTOP Xtra із захистом від проникнення IP67 / IP69 на 16 А (3- і 5-полюсні) і 32 А (5-полюсні)

01.11.2024: Вироби PowerTOP Xtra із захистом від проникнення IP67 / IP69 на 16 А (4-полюсні) та 32 А (3- та 4-полюсні)

Чекаємо на нові продукти MENNEKES, а поки пропонуємо ознайомитися з наявним асортиментом нашого веб-шопу.