0

H07RN-F гумовий кабель для будь-якого застосування

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Кабель H07RN-F - це надміцний кабель з гумовою оболонкою для використання із середніми механічними навантаженнями в сухих і вологих приміщеннях, у сільськогосподарських приміщеннях і на відкритому повітрі. Підходить для комерційного обладнання, наприклад, нагрівальні плити, ручні лампи, електричні інструменти, такі як дрилі чи циркулярні пилки. Для стаціонарного монтажу на штукатурці, а також у тимчасових конструкціях. При встановленні в трубах або подібних закритих системах використання кабелю дозволяється під напругою до 1000 В змінного струму включно або до 750 В постійного струму щодо землі.

Специфікація кабелю та поперечний переріз: Що означає абревіатура кабелю типу H07RN-F?

Знання значення кожного з компонентів у абревіатурі типу допоможе вам одразу зрозуміти велику кількість базової інформації про конкретний тип кабелю. Буква "H" означає, що це гармонізований кабель, "07" означає клас напруги кабелю H07RN-F, який підходить для номінальної напруги 450 В між провідником та землею, та для номінальної напруги 750 В між провідниками в кабелі. Літера "R" означає що кабель має гумову ізоляцію жил, та літерою "N" позначається гумова оболонка кабелю. Позначення "-F" говорить нам, що кабель має багатодротові гнучкі жили.

Приклад специфікації кабелю H07RN-F 5G4 та H07RN-F 5X4
H: гармонізований кабель (HAR)
07: дозволене струмове навантаження 450 В та 750 В
R: гумова ізоляція жил
N: гумова оболонка 
F: багатодротові жили
5: кількість жил
G: одна з жил жовто-зеленого кольору 
X: без жовто-зеленої жили
4: перетин кожної жили в мм2

Властивості та монтаж кабелів H07RN-F

Гнучкі кабелі типу H07RN-F виготовлені з тонких мідних дротів, гумової ізоляції жил та зовнішньою оболонкою з гуми.
Гумові кабелі мають наступні властивості:

  • не поширює горіння
  • стійкий до низьких температур
  • стійкий до УФ-випромінення (до сонячних променів)
  • стійкий до озону.

Завдяки цим властивостям, гумові кабелі H07RN-F можна використовувати як зовнішні кабелі та прокладати під землею (пряма прокладка у грунті), якщо механічні навантаження середнього ступеня. Однак вони також підходять для монтажу в сухих та вологих приміщеннях. Кабелі та дроти можуть встановлюватися нерухомо, вільно або в кабельних каналах. Кабелі H07RN-F особливо підходять для рухомого монтажу в обладнанні або у підйомних пристроях.

H07RN-F як з'єднувальний та контрольний кабель

Гумові кабелі типу H07RN-F застосовуються у промисловості, агро сегменті, особливо для інструменту та в машинобудуванні, а також для будівельного обладнання. Найбільш поширеними типами кабелю є H07RN-F 3x1,5, H07RN-F 3G1,5 H07RN-F 3x2,5, H07RN-F 3G2,5, H07RN-F 5x2,5, H07RN-F 5G2,5, H07RN-F 5x4, H07RN-F 5G4, H07RN-F 5G6 та H07RN-F 5G16. 
Кабель може мати інші варіанти позначення: HO7RN-F, HO7RN F, H07RNF, КГ, КГн.

Широкий асортимент гумових кабелів з доступністю зі складу

Вибираючи кабелі FABER KABEL, ELAND, LUTZE, NEXANS, PRYSMIAN, HELUKABEL, GENERAL CAVI або інших виробників від MARDAL CABLES, ви можете розраховувати на високоякісні кабелі для багатьох галузей промисловості, а також на широке галузеве ноу-хау. Залежно від сфери застосування, наші гумові кабелі, такі як H07RN-F можна замовити як з нашого складу в Києві, так і зі складу наших постачальників зі швидкою поставкою в Україну. Якщо вам потрібна допомога у виборі правильного кабелю для вашого проєкту, наші експерти із задоволенням допоможуть вам.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.