Продукція компанії HENSEL широко відома у себе вдома, в Німеччині, по всій Європі та інших багатьох країнах. А от в Україні вона поки не зайняла тієї позиції, на яку по праву заслуговує.

Тому задля популяризації цієї продукції на українському ринку компанія HENSEL запроваджує спеціальні ціни на деякі з популярних груп товарів. Так, щонайменше до кінця 2023 року, спеціальна цінова пропозиція діятиме на:

  • Розподільні коробки ENYCASE серії DK

Коробки цієї серії призначені для внутрішнього та захищеного зовнішнього монтажу. Виготовляються з поліпропілену або полікарбонату, мають ступінь захисту IP 66. Доступні версії як з клемником, так і без.

Артикули, що підпадають під цінову кампанію: DK 0200 GZ; DK 0202 GZ; DK 0400 GZ; DK 0404 GZ; DK 0600 GZ

  • Атмосферостійкі розподільні коробки ENYCASE KF

Виготовляються з полікарбонату PC-GFS й призначені для монтажу на відкритому повітрі та навіть в екстремальних морських умовах. Стійкі до ультрафіолетового випромінювання, дощу, температури, солоної води. Не містять галогенів, що означає низьку токсичність та низьке утворення диму у випадку пожежі.

Артикули, що підпадають під цінову кампанію: KF 0200 G; KF 0202 G; KF 0400 G; KF 0404 G; KF 0600 G; KF 0604 G

  • Розподільні щити ENYBOARD серії KV

Призначені для встановлення комутаційного обладнання, як от автомати захисту, а також монтажу обладнання на DIN-рейку. Оснащені технологією FIXCONNECT® й вбудованими еластичними мембранами для введення кабелів. Мають також заглушки для невикористаних частин DIN-рейки. Ступінь захисту: IP54.

Артикули, що підпадають під цінову кампанію: KV 2524; KV 3536; KV 3554

  • Порожні корпуси з полістиролу з прозорою кришкою, серії KG

Відповідають стандарту IEC 62208, можуть використовуватися для встановлення електротехнічного обладнання, наприклад, вимикачів чи лічильників.

Артикули, що підпадають під цінову кампанію: KG 9001; KG 9002; KG 9003.

Обрати та замовити вищезгадану продукцію HENSEL можна в нашому онлайн-магазині у розділах Розподільні коробки та Розподільні щити. Акційні артикули скоро зʼявляться у нас на складі.

А от дізнатися більше про компанію можна з наших попередніх публікацій:

HENSEL: Наша пристрасть – досконалість

HENSEL: Розподільні коробки ENYCASE

Рішення для вибухонебезпечних зон від HENSEL