Anamet Anaconda Sealtite

Коли мова йде про надійний захист кабелів у важких умовах експлуатації — найкращим рішенням є металеві труби з товстим покриттям Anaconda Sealtite від ANAMET.

Їх особливість — товсте захисне покриття — забезпечує високу міцність та стійкість до корозії, а отже довговічність й надійний захист від зовнішніх впливів в будь-яких умовах експлуатації.

ANAMET пропонує дуже широкий асортимент захисних труб цієї серії. Познайомимося детальніше з деякими з них.

Захисна труба типу EF має оцинковану сталеву серцевину та гладке ПВХ-покриття. Забезпечує дуже хороший механічний захист кабелів та проводів на машинах та обладнанні, підключених до корпусів та розподільних коробок у широкому діапазоні галузей промисловості, таких як пакувальні машини, що використовуються у промисловості з перероблення паперу та інших транспортних системах. Трубопровід демонструє хорошу гнучкість як у статичному, так і в напівдинамічному застосуванні.

Має клас захисту IP 66/67 та робочу температуру від -25 °C до +70 °C. Може бути у сірому або чорному кольорі.

Тип HTDL — це міцний шланг з оцинкованою сталевою серцевиною та товстим гладким покриттям з ПВХ чорного кольору. Має вбудований мідний дріт заземлення, що забезпечує екранування EMI/EMP для кабелів, які потребують електромагнітного захисту. Цей тип захисних труб схвалений UL та CSA і використовується для захисту кабелів на машинах, обладнанні, корпусах і установках, які експортуються в країни за межами Європи, а також всередині Європи. Сфери застосування HTDL - в трансформаторах, машинах для перероблення паперу, внутрішніх транспортних системах, системах управління повітряним рухом, системах UMTS, нафтових і газових установках, а також в апаратобудівній промисловості та обладнанні у небезпечних зонах.

Клас захисту IP 67, робочі температури від -45 °C до +105 °C.

Тип OR — має оцинковану сталеву серцевину й товсту гладку маслостійку оболонку з ПВХ. Конструкція забезпечує хороший механічний захист кабелів і стійкість до агресивних масел і мастил. Під впливом цих речовин трубопровід зберігає свою гнучкість, не стає жорстким і не розривається. Тип OR використовується в багатьох сферах застосування, в тому числі в машинах, де застосовуються мастильно-охолоджувальні рідини, на дизельних двигунах, генераторних установках, а також на машинах і обладнанні в металургійній, паперовій, хімічній і нафтохімічній галузях. Може бути у синьому або чорному кольорі.

Особливість конструкції захисної труби типу HC — це термостійка оболонка з полівінілхлориду, завдяки чому труба зберігає свою функціональну цілісність однаково добре як при дуже низькій, так і при екстремально високій температурі. Тип HC використовується в системах сигналізації, трансформаторах, транспортних системах, дереворізальних верстатах, швейних машинах, системах безпеки на енергетичних установках, а також в обладнанні та шафах хімічної, керамічної та будівельної промисловості.

А от міцна, але дуже гнучка труба типу HCX має оболонку з термостійкого поліетилену (TPE). Використовується вона в трансформаторах, на морських платформах, сталеливарних заводах, ливарних цехах, машинобудуванні та в багатьох зовнішніх установках, де температура і вологість є критично важливими.

TPU оболонка захисної труби HFX забезпечує високу стійкість до хімічних речовин, не містить галогенів і є вогнестійкою. Цей дуже гнучкий трубопровід розроблений для динамічних застосувань, де відбувається часте переміщення. Під впливом руху труба зберігає свою гнучкість і цілісність навіть при низьких робочих температурах; вона не стає жорсткою і не розривається. HFX відповідає суворим вимогам інфраструктури залізниць і метрополітену, залізничної сигналізації, рухомого складу, морської, нафтохімічної та хімічної промисловості, а також закритих зон, таких як аеропорти, тунелі й станції метро.

Захисна труба типу HFX-V0 є більш просунутою версією попередниці HFX. ЇЇ TPU оболонка так само не містить галогенів і є вогнестійкою. Але вже відповідає вимогам стандартів EN 45545-2, NFPA 130, ASTM E162, E662 і BSS 7239 щодо димності, пожежонебезпечності та токсичності. Ця дуже міцна труба, яка зберігає свою гнучкість при низьких температурах і мінливих рівнях вологості, використовується для механічного захисту гальмівних датчиків, перемичок, автоз'єднувачів, кабелів пантографа, які постійно піддаються частому руху, вібрації, потраплянню каміння, снігу, льоду, баласту, бруду тощо.

Також в асортименті металевих труб ANAMET із товстим покриттям є захисні рішення для використання на машинах і обладнанні в харчовій промисловості та виробництві напоїв. Гігієнічно розроблена кришка трубопроводу використовує інгібітор мікробів, розроблений для харчової промисловості відповідно до вимог FDA CFR21, і підходить для використання в зонах, де часто відбувається миття і витирання, в тому числі в зонах, де є бризки. Наприклад, типи HTFG та FGUA.

Варто згадати й про захисні труби з вбудованим заземлювальним мідним дротом, що забезпечує високий рівень захисту від електромагнітних та електричних перешкод для кабелів, які потребують високого рівня електромагнітного захисту (тип HTUA). А також труби, що розроблені відповідно до MIL-STD 1310D (військовий стандарт США) і використовуються в умовах, що вимагають високого ступеня екранування та електричної безперервності на обладнанні та установках у військовій, морській та авіаційній галузях.

Захисні труби для вибухонебезпечних зон, де існує ризик вибуху; з низьким рівнем димності для використання в умовах дуже низьких і/або дуже високих температур; з покриттям, що забезпечує поверхневий опір <109 Ом відповідно до стандарту NEN-EN-IEC 600079-0 (розділ 26-13) і запобігає накопиченню електростатичного заряду на поверхні покриття та іскроутворенню в разі розряду при контакті.... ANAMET пропонує ці та багато інших захисних кабельних рішень для різних галузей промисловості та виробництва.

Ми ж в MARDAL CABLES завжди готові допомогти обрати саме ті захисні системи для кабелів, що якнайкраще відповідатимуть вашим потребам. А переглянути асортимент металевих труб із товстим покриттям можна тут.