Менше часу на монтаж і менші витрати: у багатьох випадках відкрита прокладка електричних кабелів без кабелепроводу або закритого кабельного каналу дає користувачеві значні переваги. Однак це не завжди можливо без відповідного дозволу: Наприклад, у США кабелі повинні мати сертифікат TC-ER (Tray Cable - Exposed Run) для прокладання у кабельному лотку. Щоб отримати цей сертифікат, як матеріали, що використовуються при виробництві кабелю, так і конструкція повинні відповідати спеціальним вимогам, включаючи вогнестійкість.

Однак підвищена вогнестійкість, так необхідна для кабелів TC-ER, часто досягається коштом гнучкості. Як наслідок, навантаження постійного руху, особливо в кабельних системах, є занадто великими для більшості кабелів. Як результат знижується довговічність і зростає ризик обриву кабелю, що може призвести до дорогих простоїв.

HELUKABEL має у своєму портфоліо кабелі керування та приводу, які поєднують у собі вогнестійкість TC-ER та необхідну для буксованих ланцюгів гнучкість.

Контрольні кабелі з полівінілхлориду MULTIFLEX 600 (неекрановані) і MULTIFLEX 600-C (екрановані). Завдяки допуску TC-ER ці кабелі придатні для відкритого та незахищеного монтажу в кабельних лотках машини. Вони розроблені як постійно рухомі з’єднувальні кабелі для буксованих ланцюгів промислових машин та систем з мінімальним радіусом вигину в 7,5 або 10 разів більше діаметра кабелю. Крім того, кабелі MULTIFLEX демонструють виняткову маслостійкість, а в екранованій версії - відмінну електромагнітну сумісність (EMC).

Приводні кабелі TOPSERV 600 VFD та TOPSERV 650 VFD мають допуск TC-ER і виняткову гнучкість, що робить їх ідеальними кабелями для живлення серводвигунів. Крім того, екран з обплетенням з лудженої міді забезпечує значний захист від електричних перешкод. А спеціальна оболонка TPE демонструє високу стійкість до впливу мастил, охолоджувальних рідин і стирання, що робить ці кабелі ідеальним для промислового застосування в буксованих ланцюгових системах або у відкритих установках.

Кабелі MULTIFLEX і TOPSERV доступні в асортименті HELUKABEL з 2016 року. Відтоді вони продемонстрували свою придатність у різних сферах застосування з різними вимогами.

Нагадаємо, що HELUKABEL також розробляє індивідуальні рішення для спеціальних застосувань, починаючи від кабелів, виготовлених на замовлення, і закінчуючи повністю зібраними й готовими до монтажу системами тягових ланцюгів.

Окрім вищезгаданих MULTIFLEX і TOPSERV ми в MARDAL CABLES пропонуємо широкий асортимент кабельної продукції для буксованих ланцюгів від різних виробників як з погодженням для ринків Північної Америки, так і для ринків Європи, яка доступна з нашого складу в Києві або під замовлення, з терміном постачання 2-3 тижні.