0

Контрольні кабелі, кабелі живлення, кабелі управління

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

До контрольних кабелів належать кабелі, що призначені для широкого спектра застосувань в автоматизації промислових процесів, включаючи передачу сигналів, вимірювання, контроль, управління, регулювання та живлення. Ці контрольні кабелі часто називаються відповідно до застосування, наприклад, кабель живлення обладнання, кабель для двигуна та кабель для робототехніки. Вони також відомі як багатожильні кабелі та гнучкі кабелі керування.

Залежно від своїх конструктивних властивостей, ці гнучкі кабелі можуть бути придатні для використання в умовах легких, середніх або великих механічних навантажень. Вони також пропонують різні ступені захисту від електричних перешкод та стійкості до їдких речовин та мастил.

Тип кабелю Опис, застосування та аналоги
YSLY-JZ (YY кабель) Універсальний неекранований контрольний кабель з жовто-зеленою жилою та цифровим маркуванням жил. Наявність жовто-зеленої жили часто позначається "G", наприклад 12G0,75. Аналогами його є JZ-500, OLFLEX CLASSIC 110, OPVC-JZ та інші.
YSLY-OZ (YY кабель) Універсальний неекранований контрольний кабель без жовто-зеленої жили з цифровим маркуванням жил. Аналогами його є OZ-500, OLFLEX CLASSIC 110, OPVC-OZ.
YSLY-JB (YY кабель) Універсальний неекранований контрольний кабель з жовто-зеленою жилою та кольоровим маркуванням жил. Наявність жовто-зеленої жили часто позначається "G", наприклад 7G1,0. Аналогами його є JB-500, OLFLEX CLASSIC 100, OPVC-JB та інші.
YSLY-OB (YY кабель) Універсальний неекранований контрольний кабель без жовто-зеленої жили з кольоровим маркуванням жил. Аналогами його є OB-500, OLFLEX CLASSIC 100, OPVC-OB.
YSLCY-JZ/OZ (CY кабель) Багатожильний екранований гнучкий кабель з захистом від електромагнітних перешкод. Його аналогами є F-CY-JZ / F-CY-OZ, OLFLEX CLASSIC 115 CY, OPVC-JZ/OZ-CY та інші.
YSLYCY (YCY кабель) Багатожильний екранований гнучкий кабель з захистом від електромагнітних перешкод та додатковою внутрішньою оболонкою. Його аналогами є Y-CY-JZ / Y-CY-OZ, OLFLEX CLASSIC 110 CY, OLFLEX CLASSIC 100 CY, OPVC-JB/OB-YCY, OPVC-JZ/OZ-YCY та інші.
YSLYSY (SY кабель) Гнучкий кабель з оцинкованим сталевим плетінням для додаткового механічного захисту. Його аналогами є SY-JZ / SY-OZ, OLFLEX CLASSIC 110 SY, OPVC-JZ/OZ-YSY та інші.

Контрольні кабель для спеціального застосування (спеціальні кабелі)

На додаток до більш стандартних кабелів управління, ми також постачаємо ряд кабелів для спеціалізованих застосувань, таких як кабель керування приводом змінної частоти для гірничого обладнання та гео-специфічні кабелі, такі як кабель GVCSTV-LSHL-C1. Не знайшли необхідного Вам кабелю на нашому сайті – ви завжди можете звернутися до спеціалістів MARDAL CABLES будь-яким зручним для вас засобом.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.