0

NA2XS(F)2Y

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

NA2XS2Y - це одножильний алюмінієвий кабель середньої напруги з ізоляцією із зшитого поліетилену (XLPE), екраном з мідного дроту і поліетиленовою (PE) оболонкою. Міцна і стійка до ультрафіолетового випромінювання оболонка робить цей кабель ідеально придатним для стаціонарної зовнішньої прокладки в місцях, де можливі механічні навантаження і вплив сонячного світла. Його властивості дозволяють прокладати цей кабель в зимових умовах при температурі до -20°С. Він широко використовується в будівництві та розподілі електроенергії. 

 

MARDAL CABLES також постачає кабелі типу NA2XS(F)2Y і NA2XS(FL)2Y з одно- і двошаровими гідроізоляційними стрічками для додаткової водонепроникності.

Конструкція кабелів NA2XS2Y / NA2XS(F)2Y / NA2X(FL)2Y
За винятком алюмінієвої жили, кабель NA2XS2Y має таку ж конструкцію, як і його мідний варіант, кабель N2XS2Y, і виготовляється відповідно до стандартів IEC 60502-2 і DIN EN 60228. За необхідності також доступні варіанти цих кабелів, виготовлені за стандартами VDE 0276-620, HD 620.

 

NA2XS2Y є економічно вигідною альтернативою мідному варіанту в інсталяціях, де простір не є проблемою завдяки більшому загальному діаметру алюмінієвих кабелів.

 

Технічні характеристики кабелів NA2XS2Y / NA2XS(F)2Y / NA2X(FL)2Y

Специфікація кабелів NA2XS2Y визначається рядом факторів. Звичайно, номінальна напруга кабелю NA2XS2Y (і номінальна напруга версій з водяним блокуванням) буде пов'язана з конструкцією системи; але враховуйте середовище інсталяції - там, де ці кабелі прокладаються в кабельних каналах, які можуть затоплюватися, бажано мати додатковий захист від водяного блокування. Аналогічно, вибір зовнішньої оболонки з поліетилену середньої щільності означає, що цей кабель не має вогнезахисних або самозатухаючих властивостей, отже, підходить лише для зовнішньої прокладки. 

Напруги кабелів NA2XS2Y / NA2XS(F)2Y / NA2X(FL)2Y
Номінальна напруга кабелю NA2XS2Y становить 6/10 кВ, 12/20 кВ або 18/30 кВ (така ж напруга доступна для кабелів з водяним блокуванням NA2XS(F)2Y і NA2XS(FL)2Y). 

Властивості блокування води NA2XS(F)2Y / NAXS(FL)2Y
NA2XS(F)2Y Набухаючий порошок на стрічці —Поздовжня водонепроникність
NA2XS(FL)2Y Набухаючий порошок на стрічці + алюмінієва стрічка, щільно приклеєна до ПЕ оболонки — Поздовжня і радіальна водонепроникність

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.