0

Новини MARDAL CABLES та новини наших партнерів

 • Для з’єднання окремих модулів у фотоелектричних системах, а також з інвертором та іншими компонентами використовуються спеціальні сонячні кабелі. Тож сьогоднішню публікацію присвятимо саме їм і розкажемо про характеристики сонячних кабелів, а також вимоги, яким вони повинні відповідати.
  19 вересня 2023
 • Наш партнер - Klaus Faber AG - отримав нагороду EcoZert від міжнародної асоціації Creditreform за особливо екологічну діяльність. Нині компанія успішно впроваджує широкий спектр критеріїв ESG щодо захисту навколишнього середовища, соціальних питань і корпоративного управління.
  21 серпня 2023
 • Задля популяризації продукції на українському ринку компанія HENSEL щонайменше до кінця 2023 року запроваджує спеціальні ціни на деякі з популярних груп товарів.
  14 серпня 2023
 • Кабелі для намотування є невіддільною частиною численних промислових застосувань, включаючи ліфти, промислові вантажівки, транспортне та шахтне обладнання, а також будівельну та сільськогосподарську техніку. Високі навантаження, пов’язані з намотуванням і розмотуванням, а також часто суворі умови експлуатації вимагають багато від цього типу кабелів, зокрема, особливих матеріалів і конструкцій. У цій публікації розбираємося в усіх особливостях кабелів для намотування, їх видах і сферах застосування.
  8 серпня 2023
 • Липень виявився досить насиченим на новини у компанії ESCHA, тому ми вирішили обʼєднати їх та познайомити з ними клієнтів та споживачів ESCHA в Україні. Це стосується і нових продуктів типу DEUTSCH-DT та M8.
  27 липня 2023
 • Силові кабелі є важливими компонентами електричних систем, але їх вибір, ефективність, матеріал жили, термін служби та безпека монтажу є лише деякими з незвичайних фактів, які варто враховувати при роботі з ними.
  18 липня 2023
 • Силіконові кабелі та проводи є надзвичайно корисними в різних галузях техніки і електроніки. Вони володіють численними перевагами, які роблять їх популярними. Розберімося в їх типах та позначеннях.
  11 липня 2023
 • Наш асортимент SOLAR включає все, що вам може знадобитися для встановлення та обслуговування сонячних електростанцій. Від сонячних панелей LONGI, до надійних кабелів H1Z2Z2-K та конекторів STAUBLI MC4-Evo-2, для надійного та безпечного підключення.
  27 червня 2023
 • Ваш кабель вийшов з ладу?! Ваша діяльність зупинилась, і кожна хвилина простою коштує вам ресурсів. Навіть якщо ви не можете повернути час назад, ви можете допомогти уникнути коштовного простою у майбутньому, розуміючи причини виходу з ладу вашого кабелю.
  20 червня 2023
 • Не всі оболонки кабелю однакові. Насправді існує багато матеріалів, з яких виготовляють оболонку промислових кабелів, і всі вони мають різні переваги залежно від застосування. Отже, чому важлива оболонка кабелю? Без оболонки кабелі були б беззахисними перед зовнішнім впливом, хімічними речовинами, стиранням, екстремальними температурами тощо. Нумо розберімо це.
  13 червня 2023
 • Українська компанія "МАРДАЛЬ СІСТЕМЗ" (постачальник широкого спектру кабелю, систем захисту, прокладки та монтажу, промислової електроніки, розʼємів та інших матеріалів для різноманітних галузей промисловості) та компанія HELU KABEL GmbH (лідер з виробництва кабельно-провідникової продукції в Німеччині) підписали договір про співробітництво.
  9 червня 2023
 • Наш партнер, німецька компанія REIKU, виробляє широкий асортимент фітингів для гофротруб саме з поліаміду. Вони підходять для підʼєднання різного виду полімерних і металопластикових труб, мають досить тривалий термін експлуатації та економічні за ціною.
  31 травня 2023
 • Компанія ESCHA розробила литі роз'єми M8 та M12 на основі промислового інтерфейсу T1 відповідно до IEC 63171-6. Роз'єми відповідають ринковим вимогам щодо герметичності (ІР67), а тому особливо підходять для використання в жорстких промислових умовах.
  22 травня 2023
 • Компанія DELFINGEN придбала 85% REIKU GmbH - німецької сімейної компанії, яка понад 50 років спеціалізується на промисловому захисті кабелів. На разі REIKU GmbH, що була заснована в 1969 році, має 60 співробітників і у 2022 році досягла обороту 14 мільйонів євро.
  17 травня 2023
 • Nexans виграли тендер від Swissgrid, національної компанії, що відповідає за мережу електропередачі Швейцарії. Проєкт, на суму 25 мільйонів євро, передбачає прокладання повітряних ліній електропередач дуже високої напруги уздовж південної сторони аеропорту Женева-Куантрен.
  11 травня 2023
 • Найбільш відомими й поширеними фторопластами є ETFE, PTFE, FEP і PFA. Але в чому, власне, їх відмінності? Дізнайтеся, чому ці фторполімери є такими унікальними матеріалами та який з них найкраще підійде для вашого застосування.
  4 травня 2023
 • Кабельний світ має багато різних типів продуктів, які застосовують в усіх аспектах електротехнічної промисловості. Однією із характеристик, яка важлива для кабелю є водонепроникність. Саме ця характеристика часто використовується для розрізнення гумових кабелів типу H07RN-F.
  2 травня 2023
 • Компанія LÜTZE, що спеціалізується в галузі систем автоматизації, представила чотири нових кабелі з розʼємами, готових для використання в гнучких кабель-каналах на основі стандарту Beckhoff.
  20 квітня 2023
 • Nexans надає свій досвід у розробці кабельних рішень протипожежної безпеки, зобов’язавшись пожертвувати близько 200 км кабелів Nexans Alsecure® для проєкту з відновлення собору.
  18 квітня 2023
 • Незабаром наш склад поповниться асортиментом від HEBOTEC, а поки що розповідаємо про новинки компанії, а саме нові затискачі екрана.
  14 квітня 2023
Вгору