0

Новини MARDAL CABLES та новини наших партнерів

 • Говорячи про гумові кабелі, не можливо не згадати про таке кабельне рішення, як комбінації силових розʼємів для переносного застосування. Одним з прикладів таких комбінацій силових розʼємів є модулі EverGUM від MENNEKES. А як стандартний кабель для таких виробів MENNEKES використовує кабель TITANEX від NEXANS, що чудово зарекомендував себе в самих різних умовах експлуатації.
  26 лютого 2024
 • Багато споживачів промислових кабелів звикли до локального маркування кабелів, таких як КГ, КГНВ, КРПТ та ін. Спробуємо розібратися у цих типах та яким європейським аналогам відповідають. Принагідно нагадуємо, що маємо широкий асортимент кабелів, супутньої продукції та кабельних аксесуарів і завжди готові підібрати найкраще рішення для ваших умов застосування.
  23 лютого 2024
 • LÜTZE представляє оновлену модульну систему панельних прохідних розʼємів PANELCON з класом захисту IP69K та різними інтерфейсами залежно від вимог і застосування.
  12 лютого 2024
 • Впродовж лютого будемо розповідати більше про різномаїття та особливості цих гумових кабелів. І маємо на них спеціальну цінову пропозицію за промокодом LUTAGUMA24! Бо, якщо ви ще не знали, то у нас в MARDAL CABLES - сама люта гума ;-)
  5 лютого 2024
 • ANAMET EUROPE випустили на ринок новий термозахисний рукав HIPROJACKET-ECO, спеціально розроблений для ливарної промисловості. Інновація являє собою поєднання гофрованого гнучкого металевого шланга з нержавіючої сталі AISI-316 та новітнього теплозахисного продукту.
  1 лютого 2024
 • Мороз впливає майже на всі труби, що несуть рідину, а якщо мова йде про водопровід, то мінусові температури можуть призвести до пошкодження труб або навіть їх розриву. Тож пропонуємо познайомитися з нашим асортиментом продуктів для нагрівання, аби ваші трубопроводи, резервуари та інші об'єкти були захищені від пошкоджень при замерзанні.
  16 січня 2024
 • Ми започаткували кампанію "Товар місяця", де щомісяця впродовж 2024 року будемо знайомити з нашими не зовсім типовими, або ж, навпаки, популярними товарами. У січні це - продукти для нагрівання. Також на "Продукт місяця" буде діяти спеціальна цінова пропозиція. Так, на нагрівальні кабелі до кінця січня діє додаткова знижка 20%.
  8 січня 2024
 • Під час розробки кабелів та проводів HELUKABEL ретельно випробовує кожен продукт у власних випробувальних лабораторіях аби забезпечити якомога вищу якість. Ми розпочинаємо серію дописів, присвячену тому, як продукція HELUKABEL випробовується на міцність. І у першій частині розкажемо про випробування на скручування.
  22 грудня 2023
 • Спеціаліст з автоматизації - компанія LÜTZE розширює інтелектуальну систему моніторингу електроживлення LOCC-Box шлюзом IO-Link, що дозволяє підключати до 15 модулів LOCC-Box Net. Познайомимося з новинкою ближче!
  18 грудня 2023
 • Горизонтальні бурильні машини Herrenknecht AG, які віднедавна доступні також і з електричним приводом, прокладають шлях до швидкого і простого монтажу трубопроводів і каналів. Усередині машин компанія покладається на зносостійкі кабелі HELUKABEL з розширеними можливостями проходження струму, а також на EKD Systems для індивідуально розробленого енергетичного ланцюга.
  15 грудня 2023
 • Нещодавно наш склад поповнився однополюсними електричними роз'ємами від PowerSyntax, що підходять для підключення при номінальному струмі на 480 або 750 ампер. Тож ми вирішили нагадати про їх переваги.
  14 грудня 2023
 • Шановні партнери та клієнти! Маємо важливу інформацію щодо нашого графіка роботи на період різдвяно-новорічних свят. Ми завжди намагаємося забезпечувати безперервність нашого сервісу та постачання. Тож сподіваємося, що навіть свята та блокування кордонів не зашкодять вам отримувати ваші замовлення вчасно.
  6 грудня 2023
 • Що потрібно, аби різдвяний концерт чи ярмарок або новорічний корпоративний івент були успішними? Ми як фахівці кабельної галузі хочемо звернути увагу на важливість вибору правильних кабелів, аби технічне обладнання працювало надійно та безперебійно!
  5 грудня 2023
 • На цьогорічній міжнародній виставці SPS 2023 HELUKABEL представив своє комплексне портфоліо технологій електричних з'єднань. Однак основна увага була приділена рішенням для промислової автоматизації та сучасними концепціями заземлення промислових установок і виробничих ліній.
  29 листопада 2023
 • Трубчаті наконечники Elpress KRF - це єдине рішення для всього, адже цей тип наконечників підходить для мідних провідників будь-якого класу гнучкості - 1, 2, 5 і навіть 6-го класу. Таким чином вам достатнього мати один тип наконечників, які підходять для всіх типів кабелів.
  28 листопада 2023
 • Точні технології контролю, вимірювання та регулювання мають важливе значення для безперебійної роботи установок в нафтогазовій промисловості. Частково це стає можливим завдяки контрольно-вимірювальним кабелям, які ідеально підходять для застосування на суднах і морських платформах або на наземних нафтопереробних заводах. Тож пропонуємо з'ясувати, яким вимогам та характеристикам повинні відповідати кабелі для нафтогазової промисловості.
  26 листопада 2023
 • Нині технології HENSEL використовуються в більш як 10 000 фотоелектричних проєктах у понад 60 країнах світу. Понад 10 років досвіду в галузі фотоелектрики та понад 90 років досвіду в галузі електромонтажних та розподільчих систем забезпечують успішну та сталу реалізацію цих проєктів. Дізнаймося більше!
  22 листопада 2023
 • Вам часто доводиться ремонтувати кабелі та дроти вашого обладнання через вплив високих температур, агресивні хімічні речовини, стирання або удари? Ми маємо пропозицію щодо спеціальних промислових кабелів та аксесуарів, щоб зменшити час простою і збільшити термін служби кабелів.
  13 листопада 2023
 • HELUKABEL має у своєму портфоліо кабелі керування та приводу, які поєднують у собі вогнестійкість TC-ER та необхідну для буксованих ланцюгів гнучкість. Це контрольні кабелі з полівінілхлориду MULTIFLEX 600 і MULTIFLEX 600-C, а також приводні кабелі TOPSERV 600 VFD та TOPSERV 650 VFD. Розповідаємо більше про ці продукти та їх технічні характеристики.
  10 листопада 2023
 • Цьогоріч захід пройде з 14 по 16 листопада під гаслом "Збільшимо попит на рішення для автоматизації". Очікується, що участь у 32-й SPS візьмуть понад 1200 експонентів з усього світу. У Smart Production Solutions 2023 беруть участь чимало з наших партнерів, як от HELUKABEL, ESCHA, LUTZE, ANAMET та ін. Пропонуємо короткий огляд продуктів та рішень, які вони представлять на виставці.
  2 листопада 2023
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.