0

Термостійкий екранований кабель до +180˚С (SiHF-C / SiHF-C-Si)

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Кабель SiHF-C-Si є силіконовим кабелем з ізоляцією й оболонкою з силікону, який підходить для використання в умовах з високими температурами. Цей кабель має високу вогнестійкість та забезпечує електромагнітну сумісність та захист від зовнішніх перешкод. Його можна використовувати в різних галузях промисловості, включаючи металургію, хімічну та нафтову промисловість, енергетику та автомобільну промисловість. Кабель SiHF-C-Si також має високу міцність та може використовуватись у вологих середовищах та в умовах з частими механічними навантаженнями.

Силіконові кабелі використовуються як з'єднувальні, контрольні та кабелі живлення. Кабелі та дроти підходять для фіксованої або гнучкої прокладки як всередині, так і зовні приміщень, залежно від моделі. При прокладанні всередині приміщень силіконові кабелі можна прокладати в сухих, вологих і мокрих приміщеннях. Також можна прокладати їх у кабельних каналах. Будь ласка, дотримуйтесь відповідних інструкцій з монтажу для кожного силіконового кабелю, доступних на нашому веб-сайті. Допустимий діапазон температур для холодостійких і термостійких силіконових кабелів становить від -60 °C до +180 °C. Протягом короткого періоду часу кабелі можуть навіть витримувати температуру навколишнього середовища до +250 °C і залишаються пожежобезпечними, незважаючи на високі температурні умови. Силіконові кабелі поєднують переваги відсутності галогенів з високою гнучкістю і морозо- та теплостійкістю. Тому силіконові кабелі, окрім іншого, чудово підходять як кабелі для сауни для електричних нагрівачів сауни. Це пов'язано з тим, що тільки термостійкі кабелі з силікону дозволено використовувати як з'єднувальні кабелі в саунах, оскільки звичайні з'єднувальні кабелі з ПВХ-оболонкою з часом стають крихкими й ламаються. Тому кабелі для сауни можна використовувати для підключення не тільки кам'янки, але й інших аксесуарів сауни, наприклад, освітлення в кабіні. Завдяки безгалогеновому лаку силіконові кабелі та проводи стійкі до впливу масел, жирів, лугів, кислот і окислювачів. Тому вони також підходять для використання в трансформаторах, двигунах і генераторах. Безгалогенові силіконові кабелі також можуть використовуватися в електричних машинах, розподільчих пристроях, розподільниках та інших виробах, таких як теплогенеруючі прилади. Інші сфери застосування, де потрібна найвища гнучкість і стійкість до різних екстремальних температурних діапазонів, включають металургійні заводи, сталеливарні заводи й прокатні стани, а також обробку скла і кераміки. Силіконові кабелі також є основним типом кабелів, що використовуються у світлотехнічній промисловості для внутрішньої проводки світильників.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.