0

H05RN-F кабель у гумовій ізоляції для інструменту

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Абревіатура типу кабелів H05RR-F, наприклад, H05RR-F 3G1.5 або H05RR-F 5G1.5, містить інформацію про структуру і призначення гумових кабелів. "H" вказує на те, що це гармонізований кабель відповідно до VDE 0285-525-2-21, а "05" вказує на максимально допустиму номінальну напругу цих гумових кабелів. Кабелі типу H05RR-F схвалені для низької напруги, точніше для номінальної напруги 500 В між зовнішніми провідниками трифазної системи. Перша "R" означає гумову ізоляцію жили, друга "R" - склад оболонки, яка також виготовлена з гуми. Приставка "-F" чітко вказує на те, що це гнучкий гумовий кабель, жили якого мають багатодротову структуру (5 клас гнучкості).

Що означають абревіатури типів?

Крім зазначених типових абревіатур кабелів типу H05RR-F, можна також зустріти варіативні специфікації, такі як H05RR-F 4G1, H05RR-F 2x1,5 або H05RR-F 4G0,75  SW. Між цими двома цифрами, які вказують на кількість жил і номінальний переріз в мм², стоїть або "G", або "X". "G" вказує на те, що гумовий кабель типу H05RR-F має зелено-жовту захисну жилу, тоді як у кабелях з позначкою "X" ця жила відсутня. Наприклад, приставка "sw" після H05RR-F 4G0.75 вказує на те, що колір оболонки - чорний.
Значення абревіатури типу проілюстровано на прикладі кабелю H05RR-F 3G1.5:

H: гармонізований кабель відповідно до стандарту VDE 0285-525-2-21
05: схвалений для напруги 300 В між зовнішнім провідником і землею (Uo) і напруги 500 В між зовнішніми провідниками кабелю (U)
R: гумова ізоляція жили
R: гумова ізоляція оболонки
F: тонкодротяний (гнучкий кабель)
3: кількість жил
G: із жовто-зеленою захисною жилою
1,5: перетин жил у квадратних міліметрах

H05RR-F як з'єднувальний кабель

Легкі гнучкі гумові кабелі H05RR-F особливо добре підходять для використання з низьким механічним навантаженням у побуті та на кухні. Ці гнучкі кабелі використовуються для підключення електроприладів у побуті, таких як пилососи та праски. На кухні кабелі типу H05RR-F можна використовувати для підключення плит і кухонних приладів, таких як невеликі електроприлади або ручні прилади. H05RR-F також можна використовувати як з'єднувальний кабель для підключення паяльників. Оскільки умови в офісах схожі на умови в приватних домогосподарствах, гумові кабелі також використовуються для підключення електронних пристроїв з низьким механічним навантаженням.

Ваш надійний партнер для кабелів типу H05RR-F

У широкому асортименті кабелів Faber ви обов'язково знайдете кабель, що відповідає вашим вимогам, як із захисним провідником, наприклад, гумовий кабель H05RR-F 4G2,5, так і без захисного провідника, наприклад, кабель H05RR-F 2х1. Якщо вам потрібна допомога у виборі кабелів, ви можете покластися на наших експертів. Ми з радістю надамо вам пораду і разом підберемо гнучкий гумовий кабель типу H05RR-F з потрібною кількістю жил і відповідним перерізом провідника. 

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.