Вже традиційно у листопаді в Нюрнберзі відбудеться міжнародна виставка Smart Production Solutions. Цьогоріч захід пройде з 14 по 16 листопада під гаслом "Збільшимо попит на рішення для автоматизації". Очікується, що участь у 32-й SPS, яка охопить 16 виставкових павільйонів і загальну виставкову площу близько 120 000 кв.м, візьмуть понад 1200 експонентів з усього світу.

На додачу до останніх інновацій, галузева подія пропонує зацікавленим сторонам можливість випробувати практичні та перспективні технології з перших рук та взяти участь у жвавому обміні думками з постачальниками засобів автоматизації.

У SPS 2023 беруть участь чимало з наших партнерів. Пропонуємо короткий огляд продуктів та рішень, які вони представлять на виставці.

HELUKABEL: Комплексні системи електропостачання та заземлення

HELUKABEL представить своє комплексне портфоліо технологій електричних з'єднань, основну ж увагу буде приділено рішенням для промислової автоматизації.

Для екстремальних механічних напружень в енергетичних ланцюгах компанія пропонує спеціальні кабелі для буксованих ланцюгів серії MULTISPEED, які вражають своїм малим радіусом вигину і високою стійкістю до стирання.

Портфоліо рішень для промислової автоматизації від HELUKABEL також охоплює кабелі передачі даних і управління серії ROBOFLEX. Вони призначені для високодинамічного і тривимірного використання на промислових роботах. Однаково надійно витримують розтягнення, тиск, вигин і кручення. ROBOFLEX Recycle також заслуговує на увагу завдяки своїй дуже хорошій маслостійкості та винятковій стійкості до зварювальних бризок.

Ще одним акцентом на виставковому стенді стане тема заземлення.

ESCHA: Нова лінійка розʼємів типу DEUTSCH-DT

Як відомо, ESCHA розробила асортимент продукції з литими роз'ємами на основі широко використовуваної конструкції Deutsch-DT. Наразі доступні 2-, 4- та 6-полюсні версії з гніздовим та штекерним підключенням, а також односторонні та двосторонні комплекти шнурів. На виставці SPS 2023 будуть представлені нові 3-, 8- і 12-полюсні версії, а також світлодіодні варіанти.

LÜTZE: Рішення для Industry 4.0

Цьогоріч компанія LÜTZE продемонструє рішення для захисту кабелів від перевантаження і короткого замикання, а також весь спектр промислових джерел живлення. Наприклад, системи LOCC-Box і LCOS CC, що пропонують інтелектуальний і надійний моніторинг електроживлення та всі можливості інтеграції в промислові додатки IoT.

Крім того, відвідувачам виставки буде запропоновано широкий асортимент перетворювачів сигналів і комутаційних пристроїв для з'єднання сигналів і перемикання навантажень, також придатних для використання в розподільних коробках завдяки компактним параметрам інноваційного корпусу LCIS.

Асортимент LÜTZE доповнять промисловий кабель, кабельні збірки, вимикачі, медіаконвертори та шинні з'єднувачі для промислової мережевої інфраструктури та численних функціональних компонентів, а також модульна система корпусів для електроніки LCOS для монтажу всіх видів електроніки тощо.

Nexans: Кабельні рішення MOTIONLINE

Під брендом MOTIONLINE компанія Nexans виробляє повний асортимент надзвичайно надійних кабелів для автоматизації для високодинамічних застосувань, що забезпечують електроживлення, управління та ефективність процесів машин, роботів і цілих виробничих ліній.

Кабелі Nexans MOTIONLINE для автоматизації відповідають найважливішим міжнародним стандартам, таким як UL, CSA, CCC, IEC.

Відвідувачі SPS 2023 зможуть особисто познайомитися з гібридними кабелями, кабелями для роботів, Profinet та Industrial Ethernet кабелями, серво-кабелями, а також широким асортиментом сенсорних кабелів для вимірювання положення, температури, рівня рідини, тиску, вібрації тощо.

Anamet Europe: Рішення для захисту кабелів

Компанія представить повний та інноваційний асортимент продукції призначеної для захисту кабелів та безпечного з'єднання для машин, роботів, технологічного обладнання та інтелектуальних виробництв.

Окрім цього буде представлена повна програма гнучких промислових шлангів для транспортування рідин і газів, а також весь асортимент ATEX рішень - системи для захисту кабелю для вибухонебезпечного застосування з використанням спеціальних фітінгів як з латуні, так і з нержавіючої сталі AISI 316.

Ми ж будемо слідкувати за перебігом Smart Production Solutions 2023, щоб якнайшвидше познайомити вас з іншими інноваціями у сфері автоматизації промисловості.