Згадуючи про розподільні коробки, варто неодмінно згадати й про кабелі для фіксованого монтажу.

Ці кабелі в основному використовуються як кабелів живлення для розеток, вимикачів та освітлювальних приладів у житлових, комерційних та промислових умовах. Вони розроблені для встановлення у фіксованому положенні й не підходять для мобільного / рухомого обладнання. Найбільш поширеними типами кабелів для фіксованого монтажу є NYM та NYY.

Моножильний кабель NYM призначений для передачі та розподілу електричної енергії у стаціонарних установках з номінальною змінною напругою до 660В. Він використовується для прокладання в сухих та вологих побутових та виробничих приміщеннях, а також трубах та комунікаційних каналах.

Його силовим аналогом є кабель типу NYY. Його можна прокладати не лише у внутрішніх приміщеннях та кабельних каналах, але й у землі, воді, на відкритому повітрі, у бетоні. Кабель стійкий до ультрафіолету. Він розрахований на номінальну напругу 600/1000В, може використовуватися на електростанціях, промислових установках і розподільчих пристроях, а також у місцевих мережах, якщо немає загрози механічних пошкоджень.

В MARDAL CABLES ми готові запропонувати вам не лише розподільні коробки HENSEL, клеми яких, до речі, розраховані як на моножильний кабель, так і кабель 2 та 5 класу гнучкості, а й інші компоненти для електромонтажу - "все з одних рук", зокрема й кабелі для фіксованого монтажу NYM та NYY, наконечники, гофротруби тощо. Достатньо лише завітати до нашого веб-шопу! Ласкаво просимо!