Спеціаліст з автоматизації - компанія LÜTZE розширює інтелектуальну систему моніторингу електроживлення LOCC-Box шлюзом IO-Link, що дозволяє підключати до 15 модулів LOCC-Box Net.

Шлюз IO-Link надає широкий спектр цінних функцій, як от розширений моніторинг енергоспоживання, зчитування поточної інформації про стан (наприклад, поточний струм або робочу напругу), а також дистанційне керування та параметризацію всіх підключених модулів LOCC-Box Net. Кожен LOCC-Box може бути індивідуально налаштований і керований. Зміни також можуть бути внесені для всього набору блоків LOCC-Box.

LOCC-Box (LÜTZE Overload Current Control) вже став квазі-стандартом у шафах керування багатьох промислових компаній для контролю перевантажень і коротких замикань. Завдяки шлюзу IO-Link компанія LÜTZE додає до свого портфоліо LOCC-Box ще один модуль, який має таку ж компактну конструкцію шириною 8,1 мм, як і самі модулі LOCC-Box Net.

При з'єднанні між собою LOCC-Box і шлюз IO-Link створюють надійну й організовану систему. Розташування шлюзу в структурі не має вирішального значення; його можна розмістити в будь-якому місці. Модулі на DIN-рейці з'єднуються за допомогою перемичок з технологією з'єднання Push-In, за принципом "штекер замість дроту".

На додаток до інтерфейсу IO-Link, шлюз також має інтерфейс USB, через який можна зчитувати всю необхідну інформацію про поточний струм і робочу напругу за допомогою безплатного програмного забезпечення LOCC-Pads.

Історія LOCC-BOX

Завдяки запатентованій поведінці відключення за визначеними характеристиками, LOCC-Box дає змогу створювати селективні джерела живлення. У разі несправності вимикаються лише відповідні ланцюги, а неушкоджені ланцюги можуть продовжувати працювати без будь-яких проблем.

Система зберігає несправності й таким чином запобігає повторному виникненню тієї ж причини несправності при наступному ввімкненні. Діагностика несправностей здійснюється за допомогою самого обладнання або через шлюзи до різних систем польових шин.

LÜTZE постачає LOCC-Box в різних версіях, зокрема для C2Net, а також LOCC-Box-FB з близько 50 варіантами налаштувань, LOCC-Box-Net для зв'язку через різні польові шини або як модель початкового рівня LOCC-Box-EC. Крім того, LOCC-Box M є надзвичайно компактною версією в мініатюрному форматі. Тож безперечно LOCC-Box ідеально підходить для останнього покоління технологій Industry 4.0.