VOKA_LAN

Розширення асортименту: LAN-кабелі від VOKA.

VOKA – це компанія з багатою історією, заснована у 1919 році в Німеччині, яка стала одним із провідних виробників телефонних та комунікаційних кабелів.

VOKA, Vogtländisches Kabelwerk GmbH пропонує широкий асортимент кабелів для структурованих кабельних систем, забезпечуючи потужні мережі для передачі даних і голосу. VOKA приділяє велику увагу високій якості та експлуатаційним характеристикам своїх продуктів, використовуючи виключно мідь високої чистоти.

Асортимент продукції включає всі типи кабелів, що зазвичай використовуються на ринку. Залежно від вимог, ви можете знайти для себе будь-який продукт: від моножильного неекранованого кабелю Cat.5e до високопродуктивного кабелю з парним екрануванням Cat.7a. Усі кабелі відповідають нормам пожежної безпеки європейських класів Cca, Dca та Eca, бо мають оболонки з безгалогенових матеріалів.

В асортименті VOKA також присутні гнучкі версії кабелів для створення комутаційних з'єднань (патчкордів). Продукція доступна як стандартними довжинами, так і може нарізатися відповідно до ваших потреб у нас на складі.

Докладні технічні характеристики та огляд усіх доступних типів кабелів можна знайти тут.