Наш партнер - Klaus Faber AG - отримав нагороду EcoZert від міжнародної асоціації Creditreform за особливо екологічну діяльність.

Нині компанія успішно впроваджує широкий спектр критеріїв ESG щодо захисту навколишнього середовища (наприклад, захист ресурсів і видів), соціальних питань (як от умови праці та безпеки) і корпоративного управління (захист від експлуатації чи корупції).

ESG (Environmental, Social, and Corporate Governance) - екологічне, соціальне та корпоративне управління - це сукупність характеристик управління компанією, при якому досягається залучення даної компанії в вирішення екологічних, соціальних та управлінських проблем. Екологічні критерії визначають, як фірма виступає у ролі зберігача природи. Соціальні критерії досліджують, як вона управляє відносинами зі співробітниками, постачальниками, клієнтами та суспільством. Корпоративне управління стосується керівництва компанією, оплати праці керівників, аудиту, внутрішнього контролю та прав акціонерів. Фактично це набір стандартів діяльності компанії, які соціально відповідальні інвестори використовують для перевірки потенційних інвестицій.

Відзначимо, що минулого року Klaus Faber AG вже пройшли успішну сертифікацію з енергоменеджменту та управління навколишнім середовищем, і продовжуватимуть послідовно дотримуватися курсу сталого розвитку в майбутньому.

Creditreform International e.V. — один з лідерів країн ЄС у сфері послуг із надання ділової інформації. Ідея створення Creditreform народилася в 1879 р. в Майнці, Німеччина. Група місцевих торговців об'єдналася, аби протистояти несумлінним бізнес-партнерам шляхом обміну інформацією про них, а також допомагати один одному у стягненні боргів. Сьогодні Creditreform допомагає своїм клієнтам у всьому світі отримати вірогідну картину стану економіки, уникнути збитків та мінімізувати фінансові ризики.