Ми продовжуємо нашу розповідь про різноманітні захисні системи для кабелю і рухаємося від простого до складного, або від простих гофротруб, про які ми розповідали минулого разу, до чогось більш складного.

Сьогодні мова піде про захисні труби Sealtite® від Anamet Europe, які також являть собою захист для кабелю що не містить металевих елементів, але на відміну від труб PARE та PARN від REIKU можуть мати гладку, а не гофровану, поверхню, та мають додаткові пластикові підсилюючи елементи (спіралі або обплетення) у своїй структурі.

Тип Sealtite CNP призначений для використання з кабелями, що піддаються високому навантаженню. Труба побудована з товстого термопластичного ПВХ та має підсилювальний елемент всередині з нейлонового обплетення. Така конструкція витримує стирання, корозію, вплив масла, хімічних речовин і ультрафіолетового випромінювання, а також часті переміщення. Схвалений UL і CSA, тип CNP також підходить для використання на машинах, обладнанні та установках, що експортуються за межі Європи. В поєднанні з фітингами Anamet CNP досягається герметична система за ступенем захисту IP67 з високою міцністю на висмикування. Цей тип труби постачається в помаранчевому та сірому кольорах.

Тип NMUA - це гнучка труба з товстого шару ПВХ, яка підсилена всередині жорсткою ПВХ спіраллю. Вона забезпечує хороший механічний захист кабелів у тих випадках, коли труба не піддається екстремальним навантаженням. Цей тип труб виготовлений з вогнестійкого, стійкого до сонячних променів ПВХ-матеріалу, який відштовхує хімічні речовини, масло і тепло. Він має гладкі внутрішні та зовнішні стінки. Типові сфери застосування включають харчову, фармацевтичну та машинобудівну промисловість. У поєднанні з поліамідними фітингами Anamet досягається герметична система зі ступенем захисту IP67 з високою міцністю на висмикування. Тип NMUA схвалений UL і CSA (тип B) і відповідає необхідним критеріям для країн за межами Європи, які визнають і підтримують ці сертифікати.

Захисні труби типу NMSF виготовлені з ПВХ-пластику, що не містить свинцю. Покриття цих захисних труб м'якіше і гнучкіше, ніж у труб типу NMUA, що забезпечує хороший механічний захист кабелів у менш вимогливих сферах застосування, таких як загальне машинобудування і приладобудування. Ці труби разом з відповідними фітингами також забезпечують герметичність системи на рівні IP67.

NMFG - це повністю пластикова, гігієнічно розроблена, легка та гнучка труба, який відповідає вимогам FDA CFR 21 і NSF / ANSI 51, а також рекомендаціям EHEDG. (FG у позначенні = Food Grade (для харчових продуктів)). Гладке зовнішнє покриття труби запобігає накопиченню мікробів і легко піддається очищенню. Використовується для захисту кабелів на переробних і пакувальних машинах та в обладнанні харчової й фармацевтичної промисловостей. У поєднанні з відповідним фітингом для харчової промисловості досягається ступінь захисту системи IP67 з високою міцністю на висмикування.

Ну і на завершення до цієї групи систем захисту кабелю можна віднести дві дуже гнучкі та легкі захисні труби MPC Grey та MPU Blue, з металевими підсилювальними спіралями всередині. Відрізняються вони тим, що MPU має ПВХ, а MPU поліуретанове зовнішнє покриття. Обидва типи призначені для застосувань з великими вимогами до радіуса вигину. Зазвичай використовуються в статичних системах для захисту кабелів на легких машинах і обладнанні в умовах обмеженого простору. MPU Blue також використовують в шафах керування, зокрема, в транспортній галузі й там де потрібна гарна стійкість до хімічних речовин.

Дізнатися більше про особливості неметалевого захисту для кабелів Sealtite® від Anamet Europe та обрати потрібне рішення можна в нашому веб-шопі.