0

TML (DRINCABLE 800)

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Представляємо кабель TML (від німецького Tauchmotorleitung - кабель для підводних насосів): ідеальний вибір для постійного використання в питній воді та підключення електричного обладнання на глибині до 800 метрів при температурі до 70 °C! 

Кабель TML: надійний для використання в питній воді та забезпечує надійне підключення електричного обладнання в найскладніших умовах. Він стійкий до прісної і солоної води. Крім того, його можна використовувати в сухих, вологих та мокрих приміщеннях за середніх механічних навантажень.

Кабель TML, який ми постачаємо - це кабель марки DRINCABLE® 800 від ARISTON CAVI (Італія) - гнучкий електричний кабель, безпечний для здоров'я, стійкий до погодних умов, водонепроникний та здатний знаходитися під водою на глибині до 800 метрів. Кабель має особливу гумову ізоляцію та зовнішню оболонку, яка робить його придатним для постійного занурення в питну воду.

Aristoncavi DRINCABLE® 800 має виняткові характеристики, завдяки унікальній і авторській суміші, що використовується для зовнішньої оболонки. Кабель успішно пройшов випробування і повністю відповідає вимогам щодо безпосереднього та постійного занурення в питну воду. Він відповідає вимогам німецької рекомендації KTW, стосовно вимог щодо росту мікроорганізмів за технічним стандартом німецького DVGW W270, а також вимогам французького закону ACS (Attestation de Conformité Sanitaire) і британської схеми рекомендацій WRAS (Water Regulations Advisory Scheme). Кабель також відповідає італійському стандарту DM 174/04. Відсутність росту мікроорганізмів, вплив на смак та вигляд води, відсутність металів та токсичних речовин перевірені та сертифіковані вищезазначеними протоколами.

Основні сфери застосування кабелю: підводні насоси для питної води, системи очищення/хлорування, обладнання для акваріумів, обробка та зберігання напоїв і харчових продуктів, підсвічування басейнів. Кабель також може використовуватися для застосувань, де потрібна покращена хімічна та механічна стійкість, наприклад, для підводних насосів в гірничій промисловості та для всіх потреб, пов'язаних з підключенням електричного обладнання у присутності води. Хімічна стійкість кабелю DRINCABLE® 800 дозволяє його використання навіть у контакті зі стічними водами, де дозволений контакт з різноманітними речовинами (потрібно перевіряти в кожному окремому випадку). Кабель DRINCABLE® 800 також доступний у плоскій версії (версія FL).

Завдяки нашій винятковій швидкій логістиці саме той кабель, який вам потрібен, ми привеземо швидше ніж за 2 тижні, з моменту підтвердження замовлення. Чекаємо на ваші запити.

 

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.