Говорячи про гумові кабелі, не можливо не згадати про таке кабельне рішення, як комбінації силових розʼємів для переносного застосування.

Призначені вони для живлення різних споживачів, електроприладів або електроінструменту, які з якихось причин не можуть бути підключені до стаціонарно встановлених розеток і потребують великої потужності. Зазвичай така ситуація виникає під час ремонтних і будівельних робіт, тимчасових заходів, у польових умовах військових підрозділів тощо.

Тож для тимчасового підключення до лінії живлення використовують промислові подовжувачі, які складаються з міцного корпусу (у нашому випадку виконаного з твердої гуми), на якому встановлені різноманітні розетки для підключення споживачів, та гумового кабелю типу H07RN-F, необхідної довжини, на іншому кінці якого встановлено промисловий штекер (зазвичай стандарту СЕЕ, як от вилки PowerTOP Xtra від MENNEKES).

Одним з прикладів таких комбінацій силових розʼємів є модулі EverGUM від MENNEKES.

Для мобільного застосування існує два розміри корпусів, на які можуть встановлюватися розетки типа Schuko та розетки типа CEE до 63 Ампер. Ну а як стандартний кабель для таких виробів MENNEKES використовує кабель TITANEX від NEXANS, що чудово зарекомендував себе в самих різних умовах експлуатації.

Ми маємо на складі MARDAL CABLES і малий, і великий порожні корпуси EverGUM й можемо запропонувати вам виробити готове рішення під ваші потреби безпосередньо тут, в Україні. Або ми швидко привеземо готовий виріб, що 100% Made in Germany. Вибір за вами!

У будь-якому випадку ви отримуєте гарантований надійний та безпечний виріб з найкращими компонентами для самих суворих умов експлуатації!