0

Контрольний кабель без екрану FABER KABEL YSLY-JB / YSLY-OB

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Оптимізуйте ваші електротехнічні проєкти з надійними та високоякісними кабелями від FABER KABEL. Особливу увагу заслуговують кабелі YSLY-JB та YSLY-OB.

YSLY-JB вирізняється наявністю зелено-жовтого захисного провідника та іншими провідниками, розфарбованими згідно зі стандартом DIN VDE 0293. Незважаючи на свою простоту, він ідеально підходить для важких промислових умов завдяки своїй високій механічній та хімічній стійкості.

YSLY-OB, за своїми характеристиками схожий на YSLY-JB, але не має зелено-жовтого захисного провідника, становлячи собою оптимальний вибір для мобільних додатків або місць з обмеженим простором.

FABER KABEL надає високоякісні та надійні кабелі, що забезпечують максимальну продуктивність ваших промислових проєктів. Втім, важливо врахувати, що ці кабелі не мають УФ-стійкості, тому їх встановлення рекомендується в місцях, що захищені від прямих сонячних променів.

Ваші електротехнічні вимоги задовольнять кабелі FABER KABEL. Досліджуйте переваги YSLY-JB та YSLY-OB та оптимізуйте свої системи з найкращими кабелями від FABER.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.