Light + Building Autumn Edition відчинив свої двері у Франкфурті-на-Майні з 2 по 6 жовтня 2022 року. Понад 1500 експонентів з 46 країн світу представлять свої інновації на цій галузевій зустрічі. Серед них численні лідери ринку, які демонструватимуть найновіші продукти для освітлення, електротехніки, автоматизації будинків й будівель, а також технологій безпечного з’єднання.

«Енергія для розумного та сталого світу» — саме з такою обіцянкою MENNEKES представить на Light + Building 2022 свої високопродуктивні рішення для промислових штекерних пристроїв та електромобілів. Експерти в галузі електротехніки продемонструють свої комплексні та індивідуальні рішення для різних цільових груп, від інтелектуальних білінгових послуг для електронної мобільності до інтелектуальних зарядних рішень та останніх розробок у галузі промислових розеток.

Набагато більше, ніж просто зарядка – рішення для електромобілів від MENNEKES

Будь то вдома, на роботі, в магазині або в готелі — кількість електромобілів, що постійно зростає, збільшує попит на зарядну інфраструктуру всюди. MENNEKES пропонує нову програму настінних боксів для дому, готову для всього спектру зарядки в домашніх умовах – від простої до зручної.

AMTRON® Compact 2.0 та 2.0s – це два нещодавно розроблені настінні блоки для «простої зарядки у будинку» (просто під'єднай та заряджай), що у різних варіантах комплектації пропонують до 22 кВт зарядної потужності. Окрім цього Compact 2.0s має захист доступу за допомогою RFID та просту функцію заряджання від сонячної енергії. А завдяки оновленню програмного забезпечення вже добре відома настінна коробка AMTRON® Charge Control тепер має ширший набір функцій, таких як зарядка від сонячної батареї або зручне керування через смартфон.

Інтелектуальні зарядні рішення для професійного використання

Два з трьох новостворених електромобілів — це службові автомобілі. Тож MENNEKES також пропонує повний пакет для індивідуальних вимог компаній, готелів, магазинів, ресторанів тощо. Зарядна станція AMEDIO® Professional та настінна коробка AMTRON® Professional оснащені вбудованою електронікою для передачі даних та великими функціями керування енергоспоживанням.

А якщо зарядна інфраструктура поєднується з білінговою послугою MENNEKES ativo, то виходить складний комплексний пакет для початку електромобільного майбутнього.

Нова настінна розетка DUO на 16 і 32 А

Зручний та швидкий монтаж, подвійна безпека, простота в експлуатації, міцний та довговічний матеріал - нова настінна розетка MENNEKES DUO на 16 та 32 А (3, 4 та 5 контактів) надійна у кожній деталі та пропонує електрику безліч переваг. Ідеальне рішення для використання у важкій та харчовій промисловості, а також у контейнерних портах.

PowerTOP® Xtra від 16 до 125 А та інші

Також на виставці буде представлена оновлена лінійка надзвичайно міцних вилок та розеток MENNEKES PowerTOP® Xtra, які відтепер доступні у версіях на 16, 32, 63 і 125 А.

Не обійдеться й без демонстрації технології контактних втулок X-CONTACT®, універсальної комбінації стаціонарних, підвісних та мобільних розеток сімейства AMAXX® та інших продуктів компанії.

Слідкуйте за нашими подальшими публікаціями, аби дізнатися більше про новинки від MENNEKES.