MARDAL CABLES

X-CONTACT: Майбутнє сьогодні

Гніздові контакти нового покоління

ТЕХНОЛОГІЯ X-CONTACT

X-CONTACT - ВАЖЛИВО ТЕ, ЩО ВСЕРЕДИНІ...
КОНТАКТ КРАЩЕ…

Дуже важливо забезпечити максимальний баланс між надійним змиканням контактів і легкістю їх підключення/відключення. Нам вдалося досягти цього за допомогою X-CONTACT.

Завдяки абсолютно новому процесу виготовлення гніздові контакти X-CONTACT пружинять виключно завдяки властивостям матеріалу, з якого вони виготовляються, без використання додаткових пружинних елементів. Надійність і безпека замикання контактів досягається шляхом спеціальної форми контактів.
…ЗУСИЛЬ МЕНШЕ!

Спеціальна конструкція X-CONTACT знижує на 50% зусилля, необхідні для підключення й відключення контактів, що спрощує і робить більш безпечною експлуатацію силових роз'ємів на великі струми.

Але, як X-CONTACT досягає такого ефекту, особливо при токах 63 А і 125 А? Якщо заглянути всередину контакту, побачимо технічну естетику рішення й принцип роботи: Ікс-подібний поздовжній розріз в корпусі гніздового контакту і борозенки на внутрішній стороні, дають такі переваги як інноваційність, простота, надійність і безпека. Ми називаємо це Ікс-принцип.

ІКС-ПРИНЦИП
ІННОВАЦІЙНІ

Завдяки пружному матеріалу гніздових контактів, X-CONTACT забезпечує просте й елегантне рішення: контакт, завдяки поздовжнім розрізам, працює як пружина – його елементи розпрямляються при замиканні, завдяки чому, майже на 50% знижуються зусилля, необхідні для підключення й відключення контактів.

X-CONTACT – оригінальний і інноваційний!
ПРОСТІ

На практиці X-CONTACT спрощує роботу. Навіть вироби на струм 125 А людина може підключати й відключати поодинці, тоді як для відключення роз'ємів зі звичайною системою контактів часто потрібно дві людини.

X-CONTACT – все геніальне - просто!
НАДІЙНІ

Навіть при частому підключенні й відключенні відсутнє зношування контактів й ознаки втоми матеріалу, в тому числі за важкої експлуатації. Завдяки особливостям конструкції гніздових контактів бруд і поверхнева корозія автоматично видаляються при підключенні й відключенні.

X-CONTACT – надійне рішення!
БЕЗПЕЧНІ

Вищий рівень безпеки експлуатації забезпечується полегшеним процесом підключення й відключення контактів. Елементи гнізд контактів, що виготовлені з пружного матеріалу, забезпечують надійне змикання.

X-CONTACT – подвійно надійний!
ПЕРЕВІРКА ПРАКТИКОЮ 01:
ЛЕГКІ У ВИКОРИСТАННІ
Часто, при роботі з виробами на струми 125 А і 63 А, для підключення й відключення контактів, доводиться докладати значних зусиль. Зазвичай, вилка настільки щільно сидить в розетці, що для відключення потрібно дві людини. Це не тільки відриває від роботи, але ще і потенційно небезпечно.

При промисловому використанні вилки й розетки повинні забезпечувати надійне з'єднання, але при цьому, процес їх експлуатації повинен бути максимально простим і безпечним.
X-CONTACT відмінно справляється з цими завданнями! Контакти вилки відчутно легше вставляються в гніздові контакти розетки, забезпечені поздовжніми прорізами, при цьому не потрібно докладати великих зусиль. В результаті необхідно прикладати на 50% менше зусиль при підключенні й відключенні виробів з X-CONTACT, у порівнянні зі звичайними системами контактів.

Водночас при всій простоті конструкції, X-CONTACT надійні, навіть при важких умовах експлуатації. Це гарантує зручність експлуатації виробів з X-CONTACT. Надійний контакт зберігається протягом тривалого часу завдяки зносостійким контактам.
МЕНШЕ ЗУСИЛЬ

Високу пружність і еластичність гніздового контакту забезпечують інноваційний виробничий процес і матеріал, що використовується. В результаті сила, необхідна для підключення й відключення контактів, зменшується вдвічі. Це може зробити одна людина – навіть з виробами на струми 125 А!ПРОРІЗИ

Вид згори показує частини гніздового контакту, що розсуваються під впливом контакту штекера. Така конструкція стала можливою лише завдяки новому методу виготовлення контактів, розробленому MENNEKES.

ПРУЖНИЙ МАТЕРІАЛ

Контакт штекеру розсовує частини гніздового контакту розетки.

ПЕРЕВІРКА ПРАКТИКОЮ 02:
НАДІЙНИЙ І ДОВГОВІЧНИЙ КОНТАКТ
Звичайні штекерні роз'єми на струми 63 A або 125 A завжди є компромісом між зручністю обслуговування та якістю контакту. Більша зручність використання досягалася через гіршу якість контакту і навпаки. До нині ця дилема вважалася нерозв'язною внаслідок фізичних умов. З урахуванням високих вимог до температурної стійкості й легкості підключення й відключення роз'ємів в автомобільній промисловості нам вдалося підвищити якість контакту і тепер ми пропонуємо нашу нову розробку з області автомобілебудування для застосування у промисловості. Розробка, перевірена практикою в області електромобілебудування, тепер використовується в наших промислових роз'ємах. Крім новаторської технології виготовлення, що дозволяє виробляти пружний матеріал, є ще одна технологічна особливість: всередині, на стінках гніздових контактів X-CONTACT є борозенки, перпендикулярні осі контакту. Пружний матеріал разом з цими борозенками забезпечує надзвичайно гнучке замикання контактів. Навіть при не дуже акуратному користуванні, що на практиці є швидше правилом, ніж винятком, комбінація поздовжніх прорізів, пружного матеріалу і борозенок забезпечує надійний контакт у будь-якій ситуації. Завдяки конструкції X-CONTACT, невеликий перекіс, що практично завжди наявний при замиканні контактів вилки та розетки, не викликає ушкодження розеткових контактів. Крім того, завдяки комбінації пружного матеріалу і борозенок на внутрішній стороні стінки гніздового контакту, при підключенні завжди виникає велика кількість точок контакту. Навіть підключення й відключення під навантаженням не знижує якості електричного з'єднання з X-CONTACT.

ПЕРЕПЛУТАТИ СКЛАДНО

Зазирнувши всередину розетки можна легко визначити, що встановлені контакти X-CONTACT.

БОРОЗЕНКИ І ПРОРІЗИ

Крім того, борозенки на внутрішній поверхні стінки гніздового контакту забезпечують оптимальне замикання, навіть при перекосі виникає цілий ряд точок контакту.

БОРОЗЕНКИ НА СТІНКАХ ГНІЗДОВОГО КОНТАКТУ

Вони є оптимальним доповненням пружного матеріалу і сприяють одночасно поліпшенню контакту та зменшенню зусиль, що докладаються. І це протягом тривалого періоду часу – навіть при підключенні/відключенні під навантаженням.
ПЕРЕВІРКА ПРАКТИКОЮ 03:
НАДІЙНІ НАВІТЬ У НАЙВАЖЧИХ УМОВАХ
Інноваційний, простий, надійний і безпечний: Ікс-принцип – це не обіцянка, а факт. Однак, це ще не все – гніздові контакти X-CONTACT з їх геніально простим принципом роботи прекрасно функціонують в найважчих умовах експлуатації.

Комбінація пружного матеріалу і борозенок не тільки гарантує надійне замикання контактів, але і дає додатковий ефект – всі види забруднень видаляються при підключенні й відключенні контактів. Завдяки пружності гніздових контактів X-CONTACT також надійно видаляється поверхнева корозія.

Для особливо агресивних середовищ, де присутні такі хімічні речовини, що викликають подразнення, як, наприклад, аміак, ми використовуємо нікельовані контакти, що мають додаткові переваги.


Всі відкладення на контактах вилки видаляються борозенками на стінках гніздового контакту розетки. Це забезпечує довговічну безвідмовну роботу в найважчих умовах.


Електричні роз'єми з нікельованими контактами гарантують найвищу стійкість в агресивних середовищах. Вони витримують високу вологість повітря, соляну й кислотну атмосферу, а також є стійкими до агресивних газів і випарів.

НАДІЙНІСТЬ

Очисні властивості канавок забезпечують високу надійність і безпеку, через низьке нагрівання контактів, навіть при високому струмі й сильному забрудненні.Технологія X-CONTACT для роз'ємів

Фірма MENNEKES – фахівець світового класу, що встановлює стандарти в області штекерних роз'ємів. В останні роки ми інтенсивно розробляли вироби, що відповідають сучасним вимогам автомобільної й електромобільної промисловості.

Отримані при цьому ноу-хау ми змогли використати для розробки нової конструкції гніздових контактів, які використовуються в наших промислових електричних роз'ємах: X-CONTACT!
X-CONTACT: Інновація всередині

X-CONTACT встановлює новий стандарт для всіх промислових штекерних роз'ємів. Тому ми використовуємо цю нову технологію в усій нашій лінійці продуктів. Тобто, в майбутньому всі роз'єми MENNEKES на струми від 16 A і до 125 A матимуть всередині X-CONTACT! Для вас це означає, що, використовуючи нашу продукцію на будь який струм, ви будете користуватися всіма перевагами X-CONTACT.

Силові роз'єми
Штекери 16-125А
Розетки 16-125А
Роз'єми 250-400А
Комбінації розеток

Системи захисту
Гофротруби з поліаміду
Металорукава
Термічний захист
Плетіння для кабелю
Рішення для шаф управління
AirSTREAM
AirBLOWER
AirTEMP
ЕМС-рішення
Фіксація кабелю у шафах
Кабельні вводи
Промислова електроніка
Джерела живлення
Інтелектуальне управління струмом LOCC Box
Реле та твердотілі реле
Перетворювачі сигналу та температури
Промислові комутатори

Контакти

МАРДАЛЬ СІСТЕМЗ ТОВ
+38 098 4669929
+38 095 4669929
welcome@mardalcables.com

Відділ продажів:
sales@mardalcables.com

Склад:
sklad@mardalcables.com
карта розташування

Хто ми

Ми компанія з більш ніж 20 річним досвідом на ринку поставок і продажу імпортної кабельної та електротехнічної продукції, з власним складом продукції в Києві, з надійною і швидкою логістикою, готова задовольнити потреби клієнтів в необхідних продуктах і послугах.

Нас цінують за нашу технічну компетенцію, орієнтацію на сервіс і суворе дотримання термінів поставки. Тому що для нас немає нічого важливішого, ніж бути сильним і надійним партнером.