MARDAL CABLES

Комбінації роз'ємів AMAXX®

Комбінаційні модулі від MENNEKES для всього світу

Комбінації розеток від MENNEKES для використання у всьому світі

Наші комбінації розеток AMAXX® універсальні в застосуванні та легко кастомізуються, завдяки чому продукти AMAXX® працюють по всьому світу в самих різних галузях, в тому числі в несприятливих умовах
Наші комбінації розеток AMAXX® універсальні в застосуванні та легко кастомізуються, завдяки чому продукти AMAXX® працюють по всьому світу в самих різних галузях, в тому числі в несприятливих умовах. Наше гасло «AMAXX® your Industry!» звучить у всьому світі. Доказом цьому може служити велика кількість реалізованих міжнародних проєктів і задоволених клієнтів. І все це тому, що MENNEKES є світовим фахівцем в області з'єднувачів з більш ніж 80-річним досвідом.

Також необхідно відзначити велику кількість варіантів комбінування AMAXX® і нашу пристрасть до розробки індивідуальних рішень - аж до виробництва одиночних екземплярів. Завдяки новим функціям, що відповідають міжнародним вимогам, таким як відповідні UL стандартам корпуси й компоненти, ми відмінно відчуваємо себе навіть на нових ринках.
AMAXX® - спеціалісти з самого початку
Успіх серії.
Комбінації AMAXX® від MENNEKES, це величезна група продуктів, яка користується успіхом багато років, що об'єднує в одному корпусі силові роз'єми, елементи захисту і дані.

MENNEKES пропонує рішення, максимально відповідні для конкретних вимог: від самих маленьких AMAXX® комбінацій, розміром в один сегмент, до найбільших, розміром в 5 сегментів. AMAXX® від MENNEKES пропонує фахівцям необмежений набір варіантів конфігурації в шести різних розмірах корпусів з дуже привабливим дизайном.
Комбінації AMAXX® від МЕННЕКЕС, це величезна група продуктів, яка користується успіхом багато років, що об'єднує в одному корпусі силові роз'єми, елементи захисту і дані.
Комбінація розеток AMAXX® сріблястого або сигнального жовтого кольору

MENNEKES AMAXX® - різноманітність варіантів

Міцні матеріали. Для всіх ступенів захисту.
Комбінації розеток AMAXX® від MENNEKES це оптимальне рішення, незалежно від навколишнього середовища. Випробування в реальних умовах підтвердило надійну працездатність продуктів сімейства протягом багатьох років. Всі пристрої виготовлені відповідно до IEC 61439. Комбінації доступні у двох ступенях захисту - IP 44 (бризкозахищеність) або IP 67 (водонепроникні).

Високоякісний пластик, що використовується для корпусів, володіє всіма необхідними характеристиками, які очікують від міцного матеріалу. Крім чудової міцності AMAXX® володіє гладкими поверхнями, що легко миються. До очевидних характеристик варто віднести повну електричну ізоляцію, високу зносостійкість і формостійкість.

Для роботи в агресивних середовищах використовуються корпусу з матеріалу AMELAN, який забезпечує особливу стійкість до всіх типів палива, мінеральних олив, мастильних рідин, 10% розчинів лугів і кислот, а також чистячих засобів і більшості водних розчинів солей. Опціональні термостійкі утримувачі контактів і нікельовані контакти забезпечують корозієстійкість і безпеку в складних умовах.

Завдяки розеткам, спрямованим вниз під кутом, кабелі вилок, що підключено, займають мало місця. Стандартний колір для поверхонь корпусу - сірий. Але корпуси також доступні в сріблястому або сигнальному жовтому кольорах.
AMAXX®. Адаптуємі рішення
AMAXX® має багато сильних сторін. Однією з них є безліч варіантів обладнання комбінацій.

  • CEE розетки на струми від 16A до 63А, 3-5 полюсів
  • Розетки із заземлюючим контактом у відповідності з різними національними стандартами, наприклад, Франко-Бельгійський, Данська, Швейцарський і Британський стандарти, а також стандарт Китаю і стандарт NEMA для США і Канади.
  • Розетки й елементи захисту, що відповідають вимогам UL
  • Дата розетки
  • Розетки з блокуванням DUO від 16А до 32А, 3-5 полюсів
  • Розетки з кришкою, що замикається на ключ
  • Елементи захисту, такі як УЗО, автоматичні вимикачі та запобіжники Neozed або контрольні розетки для підключення рефрижераторних контейнерів
  • Кнопки, перемикачі та світлосигнальна арматура
Комбинации AMAXX® с розетками британского стандарта, с розетками с блокировкой DUO, и с розетками NEMA
AMAXX® - Повна відповідність всім вимогам
AMAXX® - Повна відповідність всім вимогам
У 100% випадків. Навіть, якщо це замовлення всього одного пристрою.
Ми хочемо точно знати, що Вам потрібно. Володіючи цими знаннями, ми беремося за роботу з великим ентузіазмом, використовуючи весь наш досвід. Наша сила полягає в наданні гнучких і надійних рішень для самих різних клієнтів. Іноді наш великий асортимент готових рішень не підходить і потрібні особливі рішення. В цьому випадку ми розробляємо індивідуальний пристрій.

У Вас є особливі вимоги та побажання?

Просто зв'яжіться з нами. Ми проконсультуємо Вас, і розробимо саме те рішення, яке Вам необхідно.
Просте підключення. Легкий монтаж.
1. Висувні DIN-рейки

Висувні DIN-рейки й великий простір в зоні підключення значно спрощують введення і підключення великих кабелів.

2. Монтаж однією людиною

Коротший час монтажу завдяки новій зручній системі зовнішнього кріплення.

3. Кришка на петлях

Кришка, що повністю відкриваються назовні, полегшує процедуру монтажу

4. Готово до використання

Усі комбінації поставляються готовими до підключення, повністю зкомутованими всередині, і протестованими на правильність складання та електричну безпеку.
Просте підключення та легкий монтаж комбінаційних модулів AMAXX від МЕННЕКЕС
комбінації AMAXX®, як і всі інші наші продукти, проходять найсуворіші й всеосяжні перевірки
Якість MENNEKES. Протестовано і сертифіковано.
MENNEKES надає особливого значення надійності і якості. Тому комбінації AMAXX®, як і всі інші наші продукти, проходять найсуворіші й всеосяжні перевірки. Кожний пристрій залишає наш завод з сертифікатом і гарантією того, що висока якість для нас є першочерговою. Ви можете на нас покластися.
Хто ми

Ми компанія з більш ніж 20 річним досвідом на ринку поставок і продажу імпортної кабельної та електротехнічної продукції, з власним складом продукції в Києві, з надійною і швидкою логістикою, готова задовольнити потреби клієнтів в необхідних продуктах і послугах.

Нас цінують за нашу технічну компетенцію, орієнтацію на сервіс і суворе дотримання термінів поставки. Тому що для нас немає нічого важливішого, ніж бути сильним і надійним партнером.
Контакти

МАРДАЛЬ СІСТЕМЗ ТОВ
+38 098 4669929
welcome@mardalcables.com
Силові роз'єми
Штекери 16-125А
Розетки 16-125А
Роз'єми 250-400А
Комбінації розеток

Системи захисту
Гофротруби з поліаміду
Металорукова
Термічний захист
Плетіння для прокладки кабеля
Рішення для шаф управління
AirSTREAM
AirBLOWER
AirTEMP
ЕМС-рішення
Фіксація кабелю у шафах

Промислова електроніка
Джерела живлення
Інтелектуальне управління струмом LOCC Box
Реле та твердотільні реле
Перетворювачі сигналу та температури