Продовжуємо знайомство з партнерами MARDAL CABLES, і сьогодні розповідаємо про одного з них німецьку компанію Hensel.

Gustav Hensel GmbH & Co. KG (Леннештадт, Німеччина) спеціалізується на розробці та виробництві інноваційних електроустановок та систем розподілу електроенергії для обладнання будівель. Підприємство Hensel (Хензель) було засновано у 1931 році з метою виробництва корпусів із пластмаси для електротехнічного обладнання, виробництво яких на той час у Європі було відсутнє.

З 1932 року компанія розпочала виготовлення карболітових корпусів. Перше таке виробництво в Європі одразу завоювало ринок і перед компанією відкрилися широкі виробничі перспективи. Пластмасові корпуси відрізняються високою якістю матеріалу та техніки, відмінними параметрами щодо ізоляції та системою анти-загоряння.

Протягом наступних років компанія не знижувала темпи розвитку. Створювалися нові виробництва, розширювалася номенклатура продукції, проводилися нові наукові та конструкторські розробки. Використання нових ізоляційних матеріалів дозволило збільшити технічні параметри виробів.

Компанія постійно працює над удосконаленням системи забезпечення якості, домагаючись найвищих параметрів, що перевищують вимоги міжнародних і німецьких стандартів.

Сьогодні Hensel є групою компаній, що здійснює діяльність по всьому світу і налічує близько 900 співробітників, 600 з яких працюють у Німеччині. Крім материнської компанії в Леннештадті стабільну присутність на важливих міжнародних ринках забезпечують також дочірні компанії та представництва.

Представництва компанії працюють на всіх континентах, а у багатьох країнах світу є регіональні склади готової продукції, де постійно підтримується асортимент для задоволення споживачів. Схема зовнішньої логістики забезпечує виконання замовлення та доставлення виробів покупцю у найкоротші терміни.

Hensel виготовляє унікальні вироби, що забезпечують надійну експлуатацію у різних важких умовах. Це може бути підвищена запиленість, вологість, присутність солі, лугу чи інших агресивних середовищ. Пластмаса, що застосовується для виробництва виробів, стійка до впливу ультрафіолетового випромінювання та хімічно стійка до будь-яких агресивних впливів. Як кріплення для таких виробів компанія використовує нержавіючу сталь. У цьому секторі електротехнічної продукції компанія є провідним світовим виробником, надійність виробів якого не вдається відтворити іншим фірмам.

Продукція компанії застосовується в оснащенні об'єктів, що потребують особливої надійності електрообладнання, – це атомна енергетика, громадські будівлі, театри, об'єкти транспортної інфраструктури та багато інших. А всі виробничі потужності Hensel сертифіковані відповідно до вимог стандарту DIN EN ISO 9001-2015. Варто відзначити, що компанія здобула довіру таких світових гігантів, як Audi, Bosch, Ford та інші.

Асортимент продуктів охоплює весь спектр рішень для електромонтажу та розподілу - кабельні коробки, розподільні бокси для модульних автоматів, модульні корпуси, кабельні вводи, продуктові рішення для фотоелектричних установок та електромобільності та ін.

Варто зазначити, що завдяки Hensel продукція для електротехнічного обладнання виводиться на новий рівень. Так кабельні коробки постійно модернізуються, тестуються в агресивних умовах експлуатації. Мають сучасну та зручну конструкцію, високий ступінь захисту, можливість пломбування, надійні гвинти з нержавіючої сталі, можуть встановлюватися як на вулиці, так і в приміщенні.

А з допомогою розробленого компанією онлайн-конфігуратора my box можна спроєктувати власну кабельну розподільну коробку. І нанести на неї індивідуальне маркування - логотип, назву проєкту, інформацію про замовника тощо. Тож часи, коли товари доводилося маркувати вручну або наклеювати наклейки, минули.

Десятиліття досвіду та постійний діалог із клієнтами сформували основу для інноваційних концепцій рішень, які зробили Hensel лідером на ринку захисту, розгалуження та розподілу електроенергії. З пристрастю та енергією компанія забезпечує безпечні з’єднання, щоб електроенергія розподілялася розумно.