Підключення потужних джерел живлення, наприклад, генераторів, потребують потужних силових розʼємів. Якщо номінального струму до 125 А розʼємів СЕЕ типу недостатньо, на допомогу приходять однополюсні розʼєми POWER SYNTAX, що розраховані на струм 480 та 750 Ампер. Тепер ми можемо закрити й таку потребу наших клієнтів.

Ми пропонуємо розʼєми POWER SYNTAX у вигляді нових серій однополюсних електричних роз'ємів, сумісних зі стандартом Powerlock, що підходять для підключення при номінальному струмі 480 або 750 ампер. Ці нові роз'єми повністю сумісні зі всіма попередніми версіями Syntax, однак мають низку механічних та технічних покращень, які були розроблені та впроваджені для перевизначення стандартів для цієї категорії роз'ємів щодо безпеки, надійності, роботи у найсуворіших умовах, а також простоти використання.

Вся лінійка виробів POWER SYNTAX представлена такими продуктами:

 • кабельні розʼєми (у вигляді штекерів та розеток);
 • панельні розʼєми (у вигляді штекерів та розеток);
 • панельні розʼєми під кутом 45˚;
 • панельні розʼєми під кутом 90˚;
 • коробка Chain Pilot Box з 5-ма конекторами з пілот-контактами (3 фази + нейтраль + заземлення);
 • широкий вибір аксесуарів, перехідників тощо.

Кожен окремий штекер або гніздо призначене для підключення однієї з ліній: фаза 1 (L1), фаза 2 (L2), фаза 3 (L3), нейтраль (N) або заземлення (E). Вони мають відповідну кольорову ідентифікацію та, на відміну від конкурентів, маркування, яке виштамповано на корпусі при його відлитті, а не нанесене за допомогою клейкої етикетки.

Крім того, розʼєм для окремої лінії має своє кодування, яке захищає від випадкового відключення помилкової лінії.

Ось основні технічні характеристики цих розʼємів:

 • Сумісність з Powerlock та EN/ESI-сумісність.
 • Контакт утримується в термопластичному корпусі за допомогою вогнестійкої пластикової шпильки UL94-VO.
 • Робоча температура від -30°C до +125°C.
 • Кількість циклів зʼєднання-розʼєднання розʼємів: >500.
 • Швидке збирання та розбирання, не потрібні спеціальні інструменти для монтажу.
 • Зона багатоточкового контакту.
 • Посріблені контакти.
 • Механічний ключ для запобігання помилкам під час з'єднання.
 • Стійке маркування для ідентифікації фази/лінії та інформації про безпеку, тиснене на корпусі роз’єму.

Варто згадати й про безпекові властивості:

 • Запатентований Syntax запобіжний замок ізольованого ковпачка з гострим кінцем. Таке рішення запобігає проштовхування контакту всередину пальцями й забезпечує механічне блокування в разі неправильного проштовхування контакту.
 • Захист від дотику на контактах джерела має різьбове кріплення. Злам ізоляційних ковпачків є ризиком для безпеки операторів. Завдяки цьому рішенню кришка із захистом від дотику нагвинчується, а потім фіксується спеціальними клеями. Зв'язок між захисними елементами та частинами, що знаходяться під напругою, посилюється, що підвищує безпеку внаслідок зменшення впливу на металеві частини, оскільки частина кришки залишається на місці навіть у разі пошкодження.

Крім всього переліченого, замовляти такі розʼєми також набагато простіше, ніж продукцію конкурентів. Адже корпус, контакт та монтажні аксесуари тепер не треба замовляти окремо. Ви просто отримуєте під одним артикулом весь розʼєм в зборі, відповідно від наших потреб та характеристик. Вам треба визначитися тільки з номінальним струмом, перетином кабелю, що підключається, а також типом монтажу ваших розʼємів - і ви отримуєте відповідний розʼєм, а не конструктор.

Виробник цих розʼємів - компанія Valentini, динамічна італійська компанія, яка понад 30 років активно досліджує, проєктує та виготовляє роз’єми для силових, сигнальних і гібридних додатків. Саме Valentini є виробником всесвітньовідомих з’єднувачів Syntax, що використовуються в усьому світі для керування живленням і електричними сигналами у промисловості, військовій галузі, суднобудуванні та електроживленні від суден до берега, автомобільній промисловості, телерадіомовленні, на міжнародних спортивних подіях та різноманітних шоу, для управління надзвичайними ситуаціями тощо.

Відділ досліджень і розробок компанії приділяє надзвичайну увагу дизайну та матеріалам, адже основна мета Valentini - досягти найкращих стандартів безпеки, надійності та простоти використання.

Valentini — це також екологічно обізнана компанія, у якій дбайливе ставлення до навколишнього середовища є невіддільною частиною виробничого процесу.

Крім силових однополюсних розʼємів POWER SYNTAX цей виробник також пропонує наступні вироби:

Syntax® SSX - серія роз'ємів, розроблена для професійних застосувань. Вони надзвичайно міцні, завдяки товстостінній конструкції з механічно обробленого алюмінієвого сплаву з міцним покриттям. Термопластична ізоляційна вставка дозволяє використовувати знімні, обтискні або паяні контакти. Пристрої цієї серії повністю водонепроникні та мають клас захисту IP67. Електрична безпека гарантується внутрішньою ізоляцією оболонок, завдяки ізоляційному рукаву, що запобігає ураженню електричним струмом.

Syntax Gigamod Hybrid (SGH) - серія роз'ємів з новаторською технологією, яка повністю усуває втрату сигналу на роз'ємі й забезпечує максимальну продуктивність цифрових технологій. Це запатентована на міжнародному рівні модульна система з різними конфігураціями для широкого спектра рішень в різних галузях промисловості.

Syntax Bayonet - круглі багатоконтактні роз’єми, створені відповідно до військового стандарту MIL-C-5015. Вони міцні, надійні й водночас надзвичайно універсальні. Серія Syntax Bayonet налічує 6 різних лінійок роз’ємів, які підходять для застосування як у приміщенні, так і на відкритому повітрі, та можуть передавати сигнал і/або живлення.

Power Box - це широкий асортимент блоків розподілу енергії, розподільних коробок, стійок, панелей, адаптерів, кабельних подовжувачів і розгалужувачів для безпечного керування розподілом електроенергії. Всі продукти серії спроєктовані й виготовлені таким чином, щоб повністю відповідати найвищим нормам безпеки.

Більш детально познайомитися з асортиментом POWER SYNTAX можна в нашому онлайн-магазині.