Гарантовано безпечний розподіл електроенергії та даних - це комбінації розеток MENNEKES серій AMAXX®, AirKRAFT® і 3KRAFT®. А чи знаєте що вони можуть додатково бути оснащені розʼємами для передачі даних? Тож ви матимете надійне електроживлення та мережеві з’єднання для всіх потреб.

Звичайно, асортимент таких комбінацій дуже широкий і багато типів виробляються під замовлення, але ми підтримуємо на складі найбільш поширені з них, щоб швидко задовольнити потреби наших клієнтів:

Комбінація розеток AMAXX з 2 розетками типу Schuko, однією розеткою 16А 5п 400В або 32А 5п 400В СЕЕ типу та автоматами захисту. Має клас захисту IP44.

Корпус приладу виконаний з матеріалу AMAPLAST сірого кольору RAL 7035. Габарити корпусу 260х225 мм.

У корпусі з такими ж габаритами наявний комбінований модуль AMAXX з розеткою 16А 5п 400В СЕЕ типу, розеткою 32А 5п 400В СЕЕ типу та автоматами захисту. Так само має клас захисту IP44.

А от комбінація розеток AMAXX з двома розетками на 16А 5п 400В СЕЕ типу, розетками Schuko та автоматами захисту має корпус розміром 390 на 225 мм.

Всі вищезгадані комбіновані модулі йдуть з підготовленою внутрішньою проводкою, а от кабельний сальник треба замовляти окремо.

Прилади легко монтуються завдяки відкидній кришці корпусу, що відкривається вбік, а також висувним рейкам та великому відсіку для підключення.

Варто зазначити, що AMAXX® має попередню розводку для підключення та кожний виріб перевірено на електричну безпеку та якість відповідно до IEC 61439.

Дізнавайтеся більше про технічні характеристики наявних комбінованих модулів MENNEKES серії AMAXX® та обирайте свій варіант з'єднання - у нашому веб-шопі.