Системи кріплення HEBOTEC – це першокласна зручність для ваших кабелів. Пропонована компанією продукція призначена для впорядкування та закріплення кабелів, труб, гідравлічних та пневматичних шлангів.

Серед основних переваг:

  • Надійне кріплення без перетискань.
  • Акуратне та безпечне встановлення без інструментів.
  • Можливість багаторазового використання завдяки стрічкам та кабельним стяжкам на липучці для алюмінієвих, циліндричних та С-подібних профілів.

Нещодавно HEBOTEC представили нові рішення для кріплення, тож познайомимося з ними ближче.

Утримувач для роз'ємів M17/23 (великий)

Цей утримувач є допоміжним засобом для надійного кріплення промислових з'єднувачів; призначений для роз'ємів M17 та M23. Два тримачі кріпляться за допомогою циліндричного гвинта M6 - кожен таким чином, щоб штекерне з'єднання, що використовується, могло бути розміщене між стопорними пластинами тримача без будь-якого люзу. Потім на конектор накладається липучка, протягується через канал у тримачі й закріплюється. Щоб забезпечити точне вирівнювання утримувача, на його нижній стороні є вбудований пристрій для вирівнювання.

Тримач виготовлений з армованого скловолокном поліаміду, що самостійно затухає відповідно до UL94-V0. Липучка - з поліпропілену (що самостійно затухає відповідно до UL94-V2).

Утримувач з'єднувача M12 із затискною ніжкою для рейки C11

Утримувач з'єднувача для рейок C11 з товщиною матеріалу 1,5 мм служить як монтажний пристрій для надійного кріплення з'єднувачів M12. Утримувач можна встановити в паз рейок С11 без інструментів, повернувши притискну лапку на 90°. Потім роз'єм М12 просто запресовується зверху.

Утримувач простий у використанні, має хорошу утримувальну здатність. Виготовлений з PPO, що самостійно затухає відповідно до UL94-V0.

Утримувачі роз'ємів M8/М12 для прямого монтажу

Цей утримувач є допоміжним засобом для надійного кріплення промислових роз'ємів. Він доступний у двох розмірах - для гнізда M8 або M12.

Тримач можна закріпити за допомогою гвинта із головкою під торцевий ключ. Потім роз'єм М8 чи М12 просто запресовується зверху. Важливо стежити, щоб люз у штекерному з'єднанні перебував посередині утримувача. Потім у цей прозір занурюються виступи матеріалу, що перешкоджають зміщенню штекерного з'єднання в поздовжньому напрямку. Різні розміри можуть бути вирівняні при необхідності за допомогою з'єднання типу «ластівчин хвіст».

Простий у використанні, має хорошу утримувальну здатність й захист від поздовжнього зміщення, універсально застосовний. Виготовлений з PPO, що самостійно затухає відповідно до UL94-V0. До того ж ці утримувачі можуть з'єднуватися один з одним, що вкрай зручно при користуванні.

Затискач датчика температури для монтажу на трубу

Нещодавно розроблений затискач датчика температури відрізняється швидким монтажем без використання інструментів. Він був розроблений для всіх накладних датчиків та датчиків з трубчастим кабелем діаметром 6 мм. При подачі середовища затискач підключається до ліній подачі як компонент для непрямого вимірювання температури.

Нержавіюча сталь (1.4310), з якої виготовлено затискач, має високу стійкість до зовнішніх впливів і старіння. А продумана конструкція гарантує постійний контакт із трубою навіть при сильних коливаннях температури й, таким чином, забезпечує високу точність виміру. Завдяки цьому витрати на встановлення та обслуговування можуть бути значно знижені.

Затискач дозволяє економити час та засоби завдяки простому та, швидкому монтажу, що не потребує інструментів. Завдяки властивості пружинної сталі затискача датчик постійно перебуватиме в контакті, що забезпечує короткий час відгуку та точні результати виміру.