Te.Co. - провідна італійська компанія з виробництва та продажу спеціальних електричних кабелів для промислової автоматизації. І один з партнерів MARDAL CABLES. Познайомимося ближче!

Компанія була заснована у 1982 році завдяки рішучості Роберто Роверсі, засновника та генерального директора. І відтоді не відстає від інновацій та досягає важливих результатів на національному та міжнародному рівнях завдяки високоякісній продукції та кваліфікованому персоналу.

Ноу-хау компанії, народжені підприємницькою ідеєю з метою на надання клієнтам високоякісних послуг, дозволяють Te.Co. пропонувати кабелі на всьому національному та міжнародному ринку.

Асортимент Te.Co. це:

  • кабелі для стаціонарного та мобільного монтажу з сертифікацією для міжнародних ринків
  • одножильні мультистандартні проводи
  • силові та контрольні кабелі
  • кабелі для сервомоторів
  • сигнальні кабелі, кабелі передачі даних і шини

Беззаперечними сильними сторонами Te.Co. є склад із понад 1350 артикулами спеціальних кабелів, доступними для швидкого доставлення, послуга нарізки кабелю відповідно до потреб замовників, висококваліфікована служба обслуговування клієнтів та термін у 24 години (в середньому) для виконання замовлення.

Пропоновані компанією кабелі відповідають нормам UL/CSA та міжнародним стандартам.

Крім того, завдяки великому досвіду у вивченні та розробці нових рішень у галузі автоматизації, бізнес-підрозділ Te.Co. здатний надавати клієнтам широкий асортимент високотехнологічних продуктів завдяки пропозиції як національних, так і міжнародних відомих брендів. Адже у компанії вважають, що проєкт може початися в Італії, але потім повинен подорожувати по всьому світу.

Як технологічний партнер Te.Co. може створювати повні пропозиції, які відповідають будь-яким потребам клієнтів, задовольняють найрізноманітніші очікування та вирішують складні вимоги.

Цікавий факт. У 2022 році Te.Co. здійснили процес редизайну, який змусив компанію повністю переосмислити та переглянути саму себе.

Зміни торкнулися бренду, назви та символів, які представляють Te.Co. у всьому світі.

Цінності в основі процесу

І тут йдеться не про рестайлінг, а про брендинг.

У компанії прагнули провести межу між минулим і майбутнім, і для цього залучили до ребрендингу всі рівні бізнесу, "поставивши" їх під збільшувальне скло та водночас запитуючи думку клієнтів про те, що варто змінити чи покращити.

Як результат визначили те, що виділяє компанію серед інших і якнайкраще втілює її цінності, давши їм нове ім’я, далекоглядний імідж і нову загальну узгодженість: TECO – ви проєктуєте, ми з'єднуємо.

Результат оновлення корпоративного стилю та новий бренд-маніфест компанії можна побачити ось тут.