Цьогорічна міжнародна виставка SPS – Smart Production Solutions (Інтелектуальні виробничі технології) проходить у німецькому місті Нюрнберзі з 8 по 10 листопада під гаслом «Захист та безпека для Вас!». Захід присвячено технологіям автоматизації, що забезпечують як безпеку персоналу, так і захист виробничого обладнання. Акцент у змісті програми 2022 року зроблено на технології контролю доступу та захисту мобільного обладнання та його небезпечних зон.

У SPS 2022 беруть участь чимало з наших партнерів. Коротко розповімо про деякі продукти та рішення, які вони представлять на виставці.

TECO: Повертаємося до авангарду промислової автоматизації

Компанія представить публіці нове обличчя TECO (більше про їх нещодавній ребрендинг читайте тут), а також зосередиться на технології Made in Italy, чия досконалість є фоном для зірок цієї події: спеціальних кабелів TECO.

З цієї нагоди керівник відділу технічних кабелів Стефано Феррамі та менеджер з експорту Лаура Лаковара особисто вітатимуть гостей виставки та презентуватимуть комплексні рішення TECO.

Anamet: Все для захисту кабелів

Anamet Europe представлятиме повний та інноваційний асортимент продуктів, розроблених для забезпечення захисту кабелю та безпечного підключення для машин, роботів, технологічного обладнання й інтелектуального виробництва.

Також демонструватиметься повна програма гнучких промислових шлангів для транспортування рідин і газів, а також повний асортимент технологічних рішень системи захисту кабелю ATEX.

ESCHA: SPE-прем'єра

Однопарний Ethernet - це майбутня технологія в промисловій автоматизації. За допомогою компактних кабелів і роз'ємів високу швидкість передачі даних можна довести до найвіддаленішого датчика в польових умовах. SPE є життєво важливим компонентом на шляху до повністю мережевого виробництва, як це передбачено в Industry40 або IIoT.

Саме тому на цьогорічній виставці ESCHA демонструє литі з’єднувачі M8 та M12, розроблені на основі промислового інтерфейсу T1 відповідно до стандарту IEC 63171-6. Роз'єми відповідають ринковим вимогам щодо герметичності, а тому особливо підходять для використання в жорстких промислових умовах. Вони сприятимуть передачі енергії типової для SPE (Power over Data Line). Більше...

Інновації від LÜTZE

На виставці SPS 2022 LÜTZE продемонструє низку високоефективних кабельних рішень для ефективного з'єднання та шаф керування. Наприклад, нове покоління LOCC-Box, включаючи надзвичайно компактний одноканаловий LOCC-Box-M у мініформаті, нові кабелі для сервоприводів LÜTZE SUPERFLEX® і кабелі керування з допуском до 90°C.

Також презентуватимуться дві системи, які доповнюють одна одну, - енергоощадна AirSTREAM та CrossBoard® від Wöhner® для централізованого розподілу енергії.

А ми слідкуємо за перебігом Smart Production Solutions 2022, щоб якнайшвидше познайомити вас з іншими новинками галузі.