Компанія DELFINGEN придбала 85% REIKU GmbH - німецької сімейної компанії, яка понад 50 років спеціалізується на промисловому захисті кабелів. На разі REIKU GmbH, що була заснована в 1969 році, має 60 співробітників і у 2022 році досягла обороту 14 мільйонів євро.

Промисловий ринок є однією з головних цілей розвитку групи DELFINGEN через ноу-хау різних промислових брендів групи: DROSSBACH, SCHLEMMER, а тепер і REIKU. Це придбання дозволяє DELFINGEN прискорити розвиток промислового ринку, базуючись як на асортименті продукції DELFINGEN, так і на високій репутації REIKU на ринку.

Джеральд Стрейт, генеральний директор DELFINGEN, наголошує: «Я дуже радий і пишаюся цим придбанням, яке є одним з ключових для прискорення нашого розвитку на стратегічних і високопотенційних ринках захисту кабелів - як для мобільності, так і для промисловості, а також для зміцнення нашої географії».

DELFINGEN є постачальником автомобільної продукції. Портфоліо включає захисні покриття для кабелів і шлангів, пластикові та металеві лінії та ремені безпеки.

Компанія була заснована у 1954 році швейцарцем Емілем Штрайтом з Радельфінгена як виробник пластикових пакетів SOFANOU. Нині група налічує 3800 співробітників і працює по всьому світу, маючи 38 офісів у 21 країні на 4 континентах. Delfingen котирується на ринку Euronext Growth Paris (FR0000054132 - ALDEL) і є членом асоціації MiddleNext.

На разі DELFINGEN знаходиться в центрі нових викликів мобільності сьогоднішнього та майбутнього: електрифікація, підключення, автономне водіння, вимоги до безпеки та екології.

Окрім REIKU GmbH компанія DELFINGEN придбала 100% AHN Chem Co. Ldt - корейського виробника, що спеціалізується на текстильних оболонках й теплових екранах для захисту електричних джгутів, трубок і шлангів.