Компанія LÜTZE, що спеціалізується в галузі систем автоматизації, представила чотири нових кабелі з розʼємами, готових для використання в гнучких кабель-каналах на основі стандарту Beckhoff. Крім вже доступних кабельних збірок з поперечним перерізом сердечника 1,0 мм2, тепер доступні ще три нові - перерізом 1,5; 2,5 та 4 мм2 для біометричних зчитувачів типу ZK4500 та нового типу ZK4800. Гібридні кабелі типу LÜTZE OCT призначені для подачі живлення двигуна й гальм та цифрового зворотного зв'язку. Компанія LÜTZE виробляє кабелі з роз'ємами від однієї штуки довжиною від 1 до 100 метрів.

Гібридні кабельні збірки LÜTZE OCT (One-Cable-Technology), виготовлені за стандартом Beckhoff, чудово підходять для сервоприводів у промислових середовищах, таких як машинобудівний сектор, а також у транспортному та конвеєрному обладнанні. Кабелі LÜTZE OCT не містять галогенів і відповідають вимогам RoHS, вони оснащені поліуретановою оболонкою та спеціальною поліолефіновою ізоляцією. Це робить їх ідеальними для використання у тягових ланцюгах у важких робочих і кліматичних умовах. Вони також можуть справлятися з екстремальними коливаннями температури від -25 °C до +80 °C і використанням агресивних охолоджувальних рідин і мастильних матеріалів.

Кабелі LÜTZE OCT розраховані на вигин з радіусом 7,5xD, а також мають високу стійкість до багаторазових вигинів при тривалій та безвідмовній експлуатації в гнучких кабель-каналах. Екранування у вигляді плетіння забезпечує високий рівень стійкості до електромагнітних перешкод.

Збірні кабелі компанії LÜTZE вже понад 20 років використовуються по всьому світу у машинобудуванні, енергетиці та електромеханіці.

Усі збірні кабелі відповідають високим стандартам якості та виробляються відповідно до ISO9001 та процедур внутрішнього забезпечення якості у спеціалізованому центрі Competence Center Connectivity на підприємстві компанії LÜTZE у м. Хрудім у Чеській Республіці.