Нову настінну розетку DUO з відключенням на 16 та 32 А (3, 4 та 5 контактів) представили MENNEKES на цьогорічному Light + Building Autumn Edition.

Зручний та швидкий монтаж, подвійна безпека, простота в експлуатації, міцний та довговічний матеріал - новинка від MENNEKES надійна у кожній деталі та пропонує електрику безліч переваг.

Наприклад, нижня частина корпусу розетки може повертатись на 180 градусів. Це дозволяє гнучке введення кабелю зверху або знизу. Встановлення кабелю також спрощується завдяки монтажній пластині, що знімається. Ви можете швидко змонтувати всі компоненти разом на стіні, й водночас зручно зняти розетку та вимикач як єдине ціле в будь-який час для проведення технічних робіт.

Подача напруги на контактну групу можлива тільки при підключеній вилці, яка блокується при включенні вимикача навантаження. Витягнути ж вилку можливо тільки при знятті напруги. А навісний замок Lockout-Tagout додатково захистить від несанкціонованого доступу.

Варто зазначити, що розетка оснащена унікальною, розробленою MENNEKES, технологією X-CONTACT. Що дозволяє надзвичайно легко підключати та від’єднувати вилку — потрібно на 50% менше зусилля.

Можливі варіанти таких розеток у розділі "Розетки СЕЕ з відключенням", а от замовити їх можна буде лише з наступного року, серія тільки-но запускається у виробництво.