Компанія Nexans оголосила про підписання спонсорської угоди з громадською організацією, яка опікується збереженням і реставрацією собору Нотр-Дам де Парі. Nexans надає свій досвід у розробці кабельних рішень протипожежної безпеки, зобов’язавшись пожертвувати близько 200 км кабелів Nexans Alsecure® для проєкту з відновлення собору.

Кабелі Alsecure® є пожежобезпечними кабелями. При їх виробництві компанія використовує полімерні матеріали, що не містять галогенів. Це дозволяє запобігти поширенню полум'я при груповому прокладанні, знизити щільність диму та виділення токсичних речовин. При цьому газоподібні продукти, що утворюються при дії відкритого полум'я, не є корозійно-активними.

Ці кабелі будуть використовуватися для електроживлення, і вони оснастять Нотр-Дам де Парі найсучаснішими технологіями пожежної безпеки. Nexans Alsecure® можуть значно сповільнити поширення пожежі. Вони також зменшують викиди небезпечних газів і полегшують евакуацію, забезпечуючи низькі викиди диму. Цей тип кабелю вже використовується у відкритих для громадськості закладах Франції, таких як дитячі садки та лікарні. Це невіддільна частина зобов’язань Nexans щодо передбачення ризиків пожежі, безпеки активів і захисту життя.

«Як спонсор, Nexans пишається тим, що бере участь у реставрації собору – універсального символу як Парижа, так і Франції – і сприяє збереженню французької спадщини. Усі наші співробітники готові взяти участь у цій спільній пригоді, втілюючи «єдність», яка є однією з основних цінностей Nexans», - Крістофер Герен, Генеральний директор NEXANS

Це зобов’язання стало можливим завдяки значній мобілізації співробітників Nexans Group на виробничих підприємствах Мехун-сюр-Євр (Шер) і Отен (Сона і Луара). Постачання кабелів з двох майданчиків почнуться влітку 2023 року.

«Ми раді отримати спонсорську підтримку Nexans. Компанія пропонує нам свій досвід у вогнестійких електричних кабелях, які необхідні для повторного відкриття собору у 2024 році. Ми дуже дбаємо про те, щоб забезпечити собор найкращими продуктами та обладнанням, особливо з точки зору пожежної безпеки. Ми раді, що французьке ноу-хау знову зіграло свою роль у реставрації Нотр-Дам де Парі. Це щастя Франції, що такі компанії, як Nexans, підтримують відродження нашої спадщини», - Жан-Луї Жоржелен, Спеціальний представник Президента Франції, Голова громадської організації, відповідальної за консервацію та реставрацію Собору Паризької Богоматері.