Під час відключення електроенергії об’єкти критичної інфраструктури повинні продовжувати працювати. MENNEKES має для цього відповідні продуктові рішення, що допомагають муніципалітетам, лікарням, пожежній охороні та іншим спеціальним службам.

Під час роботи на місці та в службових будівлях необхідне надійне електропостачання. Водночас обладнання має бути стійким і легким у використанні в екстремальних ситуаціях, а також забезпечувати високий рівень безпеки.

MENNEKES пропонує різноманітні рішення для стаціонарного та мобільного використання, що охоплюють комбінації розеток і вилки, а також спеціальні вилки для аварійних джерел живлення. Пропоновані компанією роз’єми CEE завжди захищені від пилу та бризок відповідно до чинних норм й стандартів або навіть повністю водонепроникні, тому ідеально підходять для використання у вологому середовищі.

Варто зазначити, що відповідно до стандарту DIN VDE 0100-551 (Додаток 1), існують спеціальні вимоги до непрофесійного використання такого обладнання для резервного електропостачання будівель. Для цього MENNEKES пропонує індивідуальні рішення, які відповідають вищезгаданим вимогам й водночас забезпечують оптимальну безпеку та переконують своєю міцністю та довговічністю.

Комбінації розеток для пожежних частин та служб реагування на надзвичайні ситуації

  • Надзвичайно міцні та надійні
  • Мають клас захисту IP67/IP68
  • Легко та швидко монтуються
  • Для мобільного та стаціонарного використання

Транспортні засоби екстреної допомоги та офісні будівлі залежать від стабільного електропостачання, водночас транспортні засоби, зокрема, піддаються екстремальним умовам і погоді. Розетки, вилки та муфти, а також комбінації розеток повинні бути надзвичайно міцними та завжди працювати надійно. Саме тут вступають у гру штепсельні пристрої та комбінації розеток MENNEKES.

До штепсельних пристроїв належать, серед іншого, настінні розетки, вилки та з’єднувачі SCHUKO®, а також вилки CEE. Вони пилонепроникні відповідно до класу захисту IP67/IP68 і захищені від тимчасового або постійного занурення у воду. В окремих моделях розеток SCHUKO® використовується інноваційна технологія пружинних затискачів TwinCONTACT, що забезпечує простий і швидкий монтаж.

Підвісні комбінації розеток від MENNEKES ідеально підходять для гнучкого використання в будівлях. Підвішені до стелі на ланцюзі, вони зберігають місця для паркування та доріжки вільними, щоб рятувальні служби могли безпечно та швидко розгортатися. Крім того, MENNEKES пропонує комбінацію мобільних розеток EverBOX®, ці міцні та стійкі розподільники працюють навіть при вітрі та непогоді. А завдяки спеціальній конструкції їх можна легко транспортувати й ставити один на одного (до 4-х штук).

Аварійне живлення зі спеціальним налаштуванням часу (1 година)

  • Відповідає стандарту DIN VDE 0100-551 (Додаток 1)
  • Безпечне поводження та надійний розподіл потужності
  • Класу захисту IP67

Критично важливі об'єкти інфраструктури, такі як лікарні або будинки для людей похилого віку, а також промисловість, муніципалітети, сільське господарство та аварійно-рятувальні служби залежать від безперебійного резервного електропостачання у разі кризи. Монтаж необхідних з'єднань для аварійного електропостачання у будинках завжди виконується електриками. Співробітники пожежної охорони або цивільного захисту зазвичай відповідають за аварійне електропостачання під час операції. Важливо зробити необхідні процеси максимально безпечними та простими.

Відповідно до чинного стандарту DIN VDE 0100-551 (Додаток 1), для резервного джерела живлення дозволено лише спеціальні розетки, вилки та муфти з положенням захисного проводу у визначений час 1 годину. Це забезпечує безпечне обертання та розподілення електроенергії, оскільки виключається можливість випадкового підключення неправильних виделок.

MENNEKES пропонує широкий асортимент допустимих рішень, у тому числі із вбудованими безперервними перемикачами. Усі рішення для електропостачання будівель відповідають класу захисту IP67 (стійкі до попадання води навіть при використанні на відкритому повітрі).

Дізнавайтеся більше про надійні рішення від MENNEKES та обирайте ті, що відповідають власним потребам, у нашому веб-шопі.