Маємо чудову новину від наших партнерів! З квітня доступні до замовлення оновленні настінні розетки MENNEKES DUO.

Системи, машини та конвеєрні стрічки працюють вдень і вночі, а крани завантажують тонни матеріалу: у контейнерних портах та корабельнях, у важкій, гірничодобувній та харчовій промисловості завжди багато роботи. Електрика має подаватися безпечно та надійно скрізь — для безперебійного та економічного робочого процесу.

Ось де настінна розетка DUO від MENNEKES з вимикачем та блокуванням вступає у свої права. Вона надійно використовується в різних галузях промисловості протягом багатьох років. Компанія повністю переглянула цей тип розетки на 16 та 32 А (3, 4 та 5 полюсів) і представляє продукт із новими потужними функціями.

Корпус нових настінних розеток DUO виготовлено з високоякісного пластику. Вони доступні з матеріалу на вибір: інженерного термопласту або пластику, стійкого до хімічного впливу. Пластмаси, що використовуються у виробництві розеток, стійкі до розривів і ударів, мають високу електроізоляцію та непроникні для тепла та холоду. Спеціальний пластик також забезпечує захист від агресивних речовин, як от хімікати, масла, жири, луги та солона вода.

Залежно від версії настінні розетки DUO мають захист від проникнення IP44 або IP67 і спінені ущільнення. Це надійно захищає їх від бризок води, пилу, проникнення дрібних сторонніх тіл і води.

Таким чином ви отримуєте продукт, який є надзвичайно міцним і стійким до атмосферних впливів і надійно працюватиме протягом багатьох років.

Основи настінних розеток мають стандартні розміри, які відповідають розмірам старих моделей DUO. Це дозволяє легко замінити чинні настінні розетки DUO на нові моделі.

Можливі варіанти розеток з відключенням - вже доступні у розділі "Розетки СЕЕ з відключенням"!